Wpis z mikrobloga

Jak się trafi na 6obcy na dziewczyny to poziom ich #!$%@? sięga zenitu. Po jakichś wstępnych uprzejmościach, imię, wiek itp. bardzo często od razu pytały się o wzrost. O ile w ogóle się pytały, bo to Ty musisz jednak być stroną prowadzącą konwersację. Wracając do wzrostu, po napisaniu magicznych 173cm od razu się rozłączały. Jeśli akurat nie padało to pytanie to ja pytałem się o zainteresowania. I co? Jedzenie, spanie, Netflix, muzyka (wiecie, to co akurat popularne). Nawet jedna napisała, że interesuje się zwierzętami. Spytałem się, ale jak konkretnie. Czy pomaga w schronisku czy coś w ten deseń, a ona napisała: Wszystkimi zwierzątkami i dała jakąś rakową emotkę. Ja jebix, jeszcze tego nie rozchodziłem porządnie.

#przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #rozowepaski #6obcy
Pobierz F.....r - Jak się trafi na 6obcy na dziewczyny to poziom ich #!$%@? sięga zenitu. Po ...
źródło: comment_bez6xtfUzIKZXOIui5VA1ynh5bZzLYav.jpg
  • 9
@FilozofujacyTopor: jeden kolega ze studiów opowiadał mi jak jego ziomek znalazł tam dziewczynę, z którą niedługo biorą ślub, jak opowiadałem mu o przegrywie i braku dziewczyn.
Nigdy nie udało mi się znaleźć żadnej dziewczyny, zawsze M/F? M . Nudziło mi się po 10 min szukania