Wpis z mikrobloga

Janusz boksu here.

Tak właśnie sprawdzałem z kim będzie walczył Wilder.
Znalazłem walkę z Izu Ugonohem.
Patrząc na to jak do 4 rundy Izu go tłukł i w zasadzie przegrał tylko dlatego, że nie wytrzymał kondycyjnie i wzrost też nie pomagał to śmiało strzelam, że Breazeale nie da rady przetrwać z Wilderem więcej niż 5 rund.

W sumie nie wiem też w jakiej formie wyjdzie Wilder, bo ten dzban Arur Szminka dociągnął z nim do 9 rundy więc kto wie.

Walka Brazeale z Izu w załączniku.
#boks
FantaZy - Janusz boksu here. 

Tak właśnie sprawdzałem z kim będzie walczył Wilder....
  • 10
@Blahblahaa: zabrakło mu kondycji na 1-2 rundy więcej i spokojnie by tego Brezela położył na deski. Nie wiem jak się będzie prezentował ten Brezel jutro, jeśli byłby szybszy i mial lepsza kondycje niz z Ugonohem to różnie może być, ale jak wyjdzie w takiej samej dyspozycji jak z Izu to to sie moze zakończyć przed 3 rundą. Na pewno będzie ciekawie!
@Irritum: o co chodzi?
@FantaZy: Nie porownuj walk z zupenie innymi bokserami. Szpilka to prawie cruseir, lotny na nogach. Breazele to wielki kloc, ktory zanim zada 1 cios zdazy przyjąć 10. Przypominam ze Izu jest duzo nizszy i lzejszy niz Breazele, a i tak spuszczal mu niezly łomot. Ugonoh mogl to spokojnie wygrac gdyby nie problemy kondycyjne,jesli chcesz miec porownanie obejrzyj starcie Joshua-Breazele. Zakładajac ze Breazele nie zmienil stylu boksowania drastycznie, Wilder serio moze go