Wpis z mikrobloga

#zalesie #madki #gowniak #logikarozowychpaskow
Ja pi3rdole idę sobie wczoraj parkiem (nie jakimś placem zabaw, po prostu park miejski), typiara z wyciągniętym cycem karmi swojego bombelka.

1. Serio taka madka nie może sobie odciągnąć mleka wcześniej do butelki
2. Rozpi3rdala mnie też jej wzrok jak na nią patrze - jak bym był #!$%@? zboczeńcem, to nie ja wyciągam ch0ja w środku parku...
  • 21
@samuraj24: ale czy zasłoniła tego cyca? Z drugiej strony to w czym problem, ze dzieciak sobie wypił świeże mleczko? Cyc przez naturę został do tego celu zaprojektowany a tylko nasza qyltura uczyniła z tego obiekt pożądania seksualnego.
@Sckb: k0rwa typie
- wyj3bane mam w jakąś tłustą #madki - zawsze gdy w miejscu publicznym spotykam madke z cycem na wierzchu (park, restauracja w zakopcu, deptak) to jest to jakieś pi3erdolone ulane k0rwisze, które przy 150 waży z 90 KG - nigdy jeszcze nie spotkałem zgrabnej, zadbanej kobiety w takiej sytuacji - może takie potrafią sobie po prostu zorganizować dzień a nie są leniwymi zj3bkami, które twierdzą że jak urodzą
@samuraj24: łooo Panie, zwracam honor. Jeśli to był tłusty kutafon to spoko. Też bym się zbulwersował. Także pjona. Niemniej jednak ściąganie mleka jest deczko problematyczne i można tego po prostu nie lubić - wiem co mówię. Mój różowy karmi. I w sumie to z tymi zgrabnymi i zadbanymi to też masz rację. Jak gdzieś jesteśmy to szuka się ustronnego miejsca czy coś a nie cyc na wierzch i jazda.
@samuraj24: serio? Nie rozumiem tego hejtu na matki karmiące które robią to w miarę cywilizowany sposób. Jeśli to jest park itp, to ławeczka podniesiona/opuszczona bluzka i przyłożone dziecko do piersi jest spoko.

Natomiast jestem przeciwko karmieniu w środku restauracji z wywalonym całym biustem na blat... no bo jednak to jest jakaś intymność.

Ale wydaje mi się że w tej walce jest ratio: 99 zjebów którym wszystko przeszkadza na 1 matkę która
@piastun to nie kultura
To ewolucja
Kiedy człowiek przyjął postawę wyprostowaną kobiece biodra przestały być tak dobrze wyeksponowane i nie były już odpowiednim sposobem na wabienie mężczyzn dlatego czynnikiem sugerującym że kobieta jest spoko zostały cycki