Wpis z mikrobloga

Co siedzi w głowach ludzi, którzy "inwestują" pieniądze w takie scamy jak FutureNet, Dascoin, Omega, Adblast, PlusToken czy najnowsze Cloud token?

Dlaczego nie mogą po prostu kupić BTC i hodlować?

Zazwyczaj ludzie, którzy wchodzą w takie gówno projekty nie mają pojęcia o portfelach, kluczach prywatnych, jak działa łańcuch bloków...

#kryptowaluty #futurenet #dascoin #adblast #plustoken #cloudtoken
  • 17
FutureNet, Dascoin


@czupryneq: Oooo, alciarz śmiejący się z Dascoinowców i nie rozumiejący ich. Przecież dzisiaj dokładnie o tym pisałem, że shiciarze polewajaz dascoinowców a pakują się w takie same góna.
Bo wy wyjdziecie lepiej na swoich inwestycjach? Tamci są naiwni, ale wy kumacie co się dzieje :D

https://www.wykop.pl/wpis/41401881/crypto-crime-series-decoding-ethereum-scams-raport/

NO #!$%@? A Z BABĆ, GARNKÓW PO 12K TO SIĘ ŚMIEJĄ!!! NO I DASCOINOWCY TO FRAJERZY!
@Manah: Co za różnica? Gorzej stracić cały wkład na mlm niż na sprzedawanym bepośrednio scamie?
Jedynie sposób dystrybucji się różni. W zasadzie to shity działają nieco podobnie. Też przekonują ludzi do naganiania nowych dając im shita za znalezienie kogoś do rejestracji z reflinka. Jedynie nie otrzymujesz procentu od shita, który zarabia z reflinków osoba którą ty zwerbowałeś.

WIELKA RÓŻNICA! Dascoin paskudny scam. Dentacoin jest lepszy. Rucha nas, ale jest lepiej bo
@czupryneq: to samo co kieruje ludźmi inwestującymi we wszystkie hyipy - są mamieni niskim ryzykiem i wysoką stopą zwrotu. Oni przecież nie wybrali Dascoina dlatego że interesowali się krypto. Wręcz przeciwnie - wybrali go bo nie mieli pojęcia o krypto. Mechanizm działania jak w każdym MLM - sekciarska struktura firmy, bierny dochód, naganiacze w mercedesach nadający z egzotycznych krajów, etc.
@Manah: nie kibicuje. Podoba mi się że nie jest scamem. Nie kupię grina i nie uważam żeby osiągnąć wielki sukces.

Ja to robię bo podoba mi się że choć jedna krypto nie była robiona dla hajsu, ma uczciwa dystrybucję. No i to nie kolejne ksero jakiegoś coina, tylko coiny który jako pierwszy używa jakiejś nowej technologii. Nie chodzi o jej możliwości. Pomyśl jakie piękne ICO Grin mógł zrobić dwa lata temu,
@czupryneq: otoz tez nie wiesz czy np cena BTC nie jest zmanipulowana np. przez Bitfinex/Tether ktory moze sobie dodrukowywać puste dolary USDT w postaci tokenów xD i za nie skupywać BTC i pompować cenę do góry .... nigdy nie wiesz boo to jest GRA :D i ktoś wyżej ma nad nią kontrolę :D a gra przyciąga bo jest szybki i wydaje się "łatwy" pieniądz ... i każdy delikwent finalnie kończy standardowo