Wpis z mikrobloga

W sumie rzeczywiście wydaje się to troche bez sensu, ale Jon po jakimś czasie może finalnie wrócić na północ czy do Kings Landing. Kastraci wrócili na swoje tereny, Żelazne Wyspy są u siebie xD Nikt sie nie spina - Kazdy kto lubi Jona raczej go tam przyjmie i znow by żyl na gotowym w dostatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć fakt, nie wiem po #!$%@? te wszystkie wzmianki o pochodzeniu Jona skoro ostatecznie nie miało to żadnego znaczenia, że wszyscy traktowali to jak Jona a nie prawowitego następce na tron xD
przeciez taki Jon jako król #!$%@? mógłby sie sam ułaskawic i elo #graotron #got
mam nadzieje ze zrobia remake tego gówna #!$%@? #!$%@? ale sie #!$%@?łem #seriale
  • 3
@arabkostek: Też mi brakowało kwestii pochodzenia Jona. Mógł stanąć przed radą i zrzec się tronu, inaczej reszta powinna jednak rozważyć opcję wybicia Nieskalanych za możliwość usadzenia na tronie prawowitego władcy. A tu jakby tematu nie było, wygląda na to, że listy Varysa nie doszły do adresatów, a Sansa już milczy (mówi przecież o "bracie", a nie "kuzynie").