Wpis z mikrobloga

Kobiety urodzone pod koniec lat 90 i później są niesamowicie tępym pokoleniem, czy po prostu kobieta zyskuje mózg gdzieś w wieku 22-24 lat? Wszędzie w internecie gdzie mam styczność z kobietami, to te w wieku poniżej 21-22 lat prezentują poziom dna i wodorostów, a z takimi w moim wieku, oraz starszymi ode mnie o parę lat można już zwykle porozmawiać na poziomie. Serio nie ogarniam co z wami #rozowepaski Często z 16 letnim chłopakiem z patologicznej rodziny można sensowniej porozmawiać niż z 20 letnią, teoretycznie dorosłą dziewczyną z dobrej rodziny. Oczywiście wyjątki w obu przedziałach wiekowych się zdarzają, ale bardzo rzadko.
#przegryw
  • 19
@Muodyhuopiec1919: Większość z nich baituje albo wyolbrzymia, żeby nie wyjść gorzej przed koleżankami. Orgie z większą listą facetów zaczynają się dopiero po wyfrunięciu z gniazdka, od 19-20 roku życia. Te 15, czy 16 baitują, aczkolwiek nie wszystkie.
@RobieZdrowaZupke: wnioski wyciągnięte na podstawie kilku koleżanek z fb/insta/snapa, czy hui wi czego.
Może takie zanajome wybierasz? Choć generalnie jak sobie przypomnę, to sam robiłem pełno głupot te 18 lat temu. W sumie dużo nie zmądrzałem od tamtego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)