Wpis z mikrobloga

@Weed233: Warriors są nie do pokonania, kiedy grają swoje, bez KD. Na miejscu Kerra, biorąc pod uwagę że ten i tak odejdzie, zrezygnowałbym z niego w finałach. Oczywiście Kerrowi zabraknie jaj, żeby dokonać takiego ruchu.
@Bover: Blazers to nie Bucks Durant bedzie potrzebny przeciez tam nikt poza Bogutem nie ma 7 stop wzrostu kto niby bedzie pomagal w kryciu Giannisa? Ale w tym roku to wydaje mi sie ze nie skradnie Curremu finals MVP
@xyz4321: Draymond, Iggy i Kevon Looney będą go bronić. 7 stóp nie jest potrzebne, jeżeli ma się wystarczająco długie ręce i pewność, że przyjdzie pomoc wysoko w trumnie. Kawhi pokazał to w ostatnim meczu, choć faktycznie dostawał pomoc od 7'1" Gasola.
@Bover: Heh Kawhi to potwor totalny jego wingspan tez jest kosmiczny chyba ponad 7 stop i jego szybkosc i koordynacja rak to poziom humanoida a nie czlowieka. Dalej uwazam, ze ciezko bedzie im go podwajac. Fajnie jakby Boogie wrocil taki 260 funtowiec jak go trace poprzetraca w zapasach pod koszem mysle ze to mogloby go zmeczyc
@xyz4321: Boogie jest za słaby na nogach, 2 długie-szybkie kroki Giannisa i jest 1,5 metra za nim.Zresztą nie uważam, że on jest potrzebny Warriors. Właściwie wszyscy zapomnieli już, że taki zawodnik istnieje.
@Bover: W sumie sie zgodze, ale GSW nie ma rim protectora ktory te 7 stop i warunki prawdziwego centra oto mi chodzilo nie zawsze Giannis wjedzie z eurostepem. Co by nie gadac to Boogie zawsze daje jaksi upgrade GSW chyba zgodzisz sie ze jest lepszy od Boguta i Looney'a dodatkowy gracz lepsza rotacja minut.
@xyz4321: Lepszy koszykarz? Na pewno. Czy lepszy dla zespołu? Mam wątpliwości. Wypracowany system działał i działa, w meczach nie widać jakiegoś szczególnego braku tego typu zawodnika, choćby GSW grało z Greenem jako 5. Jak coś wydaje się głupie, ale działa, to nie jest głupie :P. To dość wyjątkowy i specyficzny zespół, ale perfekcyjny w tym, co robi.
@Bover: na Houston, Portland i Clippers ten ich small ball jest ok gdzie Houston gralo na 3 guardow i Portland, ale Bucks sa duzi i dludzy, a do tego atletyczni. Beda potrzebowali masy i wzrostu na Lopeza, Giannisa etc nie mowie ze Boogie ma byc glownym czynnikiem, ale na pewno ulatwilby gre tak samo powrot KD i Iggiego jesli beda zdrowi wszsycy to stawiam ze sweep bedzie