Wpis z mikrobloga

Tatuaże u laski = zaburzenia psychiczne. Nie poznałem jeszcze żadnej normalnej kobiety z dziarami. Dla mnie idealny znak, żeby od takiej się trzymać z daleka. Ewentualnie jeszcze jakaś jedna, mała dziarka, zrobiona w młodym wieku. Ok. Ale jak widzisz babę, która zrobiła z siebie brudnopis, to masz pewność, że trzeba zachować dystans.

To samo tyczy się kolczyków. Jeśli przekłute jest coś innego niż ucho, no to też prawdopodobnie masz do czynienia z jakąś alternatywką.

Problem jest taki, że zdecydowana większość młodych kobiet nie ma klasy, albo ma jakąś super potrzebę zwracania na siebie uwagi. Widzisz 25-27 kobietę i zastanawiasz się, czy mentalnie nie ma 17 lat. Naprawdę strach z kimś takim nawiązać relację.

Kiedyś tak wyglądały tylko osiedlowe karyny, dzisiaj to jakaś moda.

#p0lka #moda #logikarozowychpaskow #tatuaze #takaprawda #heheszki #bekazpodludzi
  • 92
  • Odpowiedz
  • 21
@Kotouak: Byłem do niedawna 6,5 roku z dziewczyną, która nie miała żadnej dziary, bardzo fajnie się ubierała, miała po prostu klasę. Na jakieś uroczystości, imprezy, bardziej formalne wyjścia - elegancko, na spacery i luźne wyjścia miała sukienki, materiałowe spódniczki. Nie miała kolczyków poza uszami, nie kombinowała z fryzurami, farbowałą włosy tylko po to, by mieć ciemniejszy odcień (pojawiało się czasem kilka siwych włosów)

Akurat pod takim względem, to każda mogłaby tak
  • Odpowiedz
  • 383
@Kopyto96 100% racji, białorycerze już się na ciebie rzucili. Przydałyby się jakieś badania na ten temat. Pamiętam, że kiedyś czytałem jakieś o korelacji między tatuażami a skłonnością do zdrady.
  • Odpowiedz
Tatuaże u laski = zaburzenia psychiczne.


@Kopyto96: Oczywiście, że tak. Nikt normalny nie traktuje robienia tatuażu który zostanie ci do końca życia na ciele jak kupna ubrania robiąc to ponieważ jest modne a niestety jak się trochę popytasz dziewczyn to one właśnie dla tego to robią.
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że zdecydowana większość młodych kobiet nie ma klasy, albo ma jakąś super potrzebę zwracania na siebie uwagi. Widzisz 25-27 kobietę i zastanawiasz się, czy mentalnie nie ma 17 lat. Naprawdę strach z kimś takim nawiązać relację.


@Kopyto96: Oczywiście, że tak x2. Kiedyś mówiło się, że mężczyźni to w sumie takie duże dzieci dziś z powodzeniem w większości to kobiety przejęły tę rolę. Dziś prawie 30 letnie kobiety potrafią
  • Odpowiedz
@Kopyto96

Gościu, a myślałeś, żeby pójść na terapię z tą swoją dziewczyną?

Weźcie przegadajcie jakieś tematy z moderatorem u boku, który mogły Was naprowadzić na odpowiednie tory i zweryfikować, w jakich tematach się różnicie i czy istnieje szansa, abyście te różnice zatarli.

Bo widzę, że nadal mocno to przeżywasz i wrzucasz wszystkie łaski do jednego worka, bowiem znam kobiety z tatuażami, które są normalne ;)
  • Odpowiedz
kiedyś czytałem jakieś o korelacji między tatuażami a skłonnością do zdrady


@QHiN: pytanie kiedy te badania były robione i u kobiet w jakim wieku. Bo może to być kwestia tego, że kobiety, które robiły sobie tatuaże, gdy tatuaże były negatywnie społecznie oceniane po prostu mniej się przejmują zdaniem innych osób. A nieprzejmowanie się cudzym zdaniem może korelować ze zdradzaniem. Obecnie może nie dotyczyć to dziewczyn, które robią sobie tatuaże, gdy są
  • Odpowiedz