Wpis z mikrobloga

Co powiecie na zabawę fotograficzną na wykopie?
Jedna osoba zarzuca temat i w określonym przez OP-a terminie wysyła się na maila zdjęcia pod dany temat.
Później następuje głosowanie i zwycięzca wymyśla temat do następnej edycji.
Niestety ja nie mam dużo czasu i czasami nawet szybkiego łącza aby być prowadzącym więc ktoś musiałby się tym zająć :D
Trzeba wymyślić nazwę ("Zadania tematyczne" są już na nikoniarzach więc można jakąś inną ;)), tag do wołania i jazda :D

#fotografia #konkurs #fotografiaanalogowa #glupiewykopowezabawy
  • 11
@wykopek_n: pisz pw to pomogę :)
Ogarniałem zabawę w RAWki (szranki w obróbce tego samego zdjęcia, głosowanie i zwycięzca wysyła następne zdjęcie) na nikoniarzach a przy tematycznych pomagałem w reaktywacji... sprawnie działało. Niestety teraz fajna zabawa upada, bierze w niej udział zaledwie garstka osób.
@spiritus @hotpizza @mathix

Moje propozycje:
1. Tag dla zabawy: fotografujzwykopem
2. Zdjęcia wysyłane mailem/pw po to, żeby potem był ślepy konkurs a nie tego lubimy a tego nie.
3. Czas na zrobienie zdjęcia? Nie jestem w stanie powiedzieć ile, bo to kwestia płynna, ale max tydzień a min 3 dni by pasowało - poprawcie mnie, codziennie to chyba za mało czasu/często.
4. Nagrodą jest satysfakcja :P
5. Znaki wodne dozwolone.

Ktoś coś
@wykopek_n: Obczaj sobie jak działa to na nikoniarzach.
Tydzień na nadsyłanie a 3 dni na głosowanie.... tylko jest PROBLEM. Na wykopie głosowanie na max 10. opcji :/
Trzeba wymyślić alternatywę.

Tylko i wyłącznie mail. Będzie wszystko w jednym miejscu a nie część tu, część na PW.

Nagroda... satysfakcja + propozycja następnego tematu :)

Znaki wodne na nikoniarzach były niedozwolone aby nie pojawiało się TWA głosujące na użytkownika a nie na zdjęcie...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spiritus: to jak będzie więcej niż 10, robisz 2 ankiety (po równo rozdzielasz), a następnie zwycięzcy tych ankiet lądują w trzeciej. Mniej niż 100 osób to prawie na pewno będzie