Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie te wykopki co piszą, że na Konfederację głosują tylko niedouczeni/nieinteligentni/głupi/nieznający życia ludzie.

Większość moich znajomych pracujących w IT zagłosuje na Konfederację, a koszą kasę niemałą i na pewno nie są nieinteligentni.

Może to kwestia tego, że na konfederację głosują ludzie, którzy sobie w życiu poradzą bez jakichś socjalnych programów?

#konfederacja #polityka #wybory
  • 12
  • Odpowiedz
Może to kwestia tego, że na konfederację głosują ludzie, którzy sobie w życiu poradzą bez jakichś socjalnych programów?


@trevoz: watpie, znam takich glosujacych na rozne partie, od lewa do prawa
  • Odpowiedz
Dobrze widzę, bierzesz wyniki z kilku de facto najlepszych uniwerków na świecie i ekstrapolujesz to na całe IT? xDDD


@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: jasne, że tak.

Nie każdy człowiek z IT jest po studiach z tej dziedziny, procent wręcz znacząco spada od kilku lat


Bo studia nie dają zbyt dużo, do programowania wystarczy tylko sprawne myślenie.

Nie każdy absolwent computer science pracuje potem w IT

większość na pewno

Polska to nie USA

na korzyść
  • Odpowiedz
@ChceszPorscheToSieNauczVatWyludzac: No to spoko, szanuję.
Ja akurat w pracy się uczę bardzo dużo i uważam, że na pewno mnie to rozwija bardzo mocno. I nie uważam, że pisanie appek webowych jest jakieś gorsze czy coś.

Zawsze się jaram jakie algorytmy tworzy np. mój kolega z pracy i chciałbym być kiedyś na jego poziomie, ale nie wiem czy mi moje IQ pozwoli xd.
  • Odpowiedz