Wpis z mikrobloga

Wchodząc na wykop dowiaduje się różnych najdziwniejszych teorii na temat kobiet, dziwnych opowieści, wniosków, poglądów. Ile jest w tym prawdy?

Postanowiłam że jako różowa wyjaśnię co nie co, czego jesteście ciekawi.

A więc, jeśli macie jakieś pytania do różowej to możecie zadawać, postaram się na nie odpowiedzieć :) (pod warunkiem że będą sensowne a nie będą trollingiem)

Stawiam na szczerość.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek #zwiazki #seks #tfwnogf #dziewczynybeztabu #kobiety #pytanie #wykop #przegryw
  • 101
@BloodyMassacre26: póki co nie widzę tu "normalnych" pytań- no może oprócz dwóch... jak się coś sensownego uzbiera to mogę się wypowiedzieć jak to wygląda z mojego punktu widzenia. Chociaż to i tak nijak się nie może mieć do ogółu kobiet, bo przecież nie wszystkie są takie same- dla każddej ważne są inne rzeczy, inaczej patrzą na świat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Postanowiłam że jako różowa wyjaśnię co nie co, czego jesteście ciekawi.
@BloodyMassacre26: No to mogę pierwsze pytanie to pytanie o kompetencje w sprawie tłumaczenia zachowań i pragnień mniej więcej połowy ludzkości
@BloodyMassacre26:

Cześć Mirabelko.

1. W którym momencie kończy się lojalność, a zaczyna się hipergamia? W którym momencie jesteś w stanie zdecydować się na upgrade swojego faceta?
2. W którym momencie kończy się "przegryw", a zaczyna się "materiał na faceta"? Załóż, że spotkałaś swojego obecnego faceta 5/10 lat zanim faktycznie go spotkałaś. Dajesz mu szanse?
3. Czy powiedziłabyś, że jesteś ze swoim facetem za to kim jest, czy za to czym jest?
@Thachi:

Autorytetu?

Mówię z mojego punktu widzenia jednocześnie umiejąc wczuć się w pozycję drugiej osoby.

Nie mówię że będę zaprzeczać mechanizmom, ale wyjaśniać skąd się co bierze.

Ktoś powie "laski lecą na chadów"
Większość innych odpowiedzi "bo natura, bo prymitywizm, bo geny przekazać dalej"
Ja powiem "ja nie lecę ale inne które lecą, mogą lecieć na nich bo" - mówiąc po obserwacji znajomych z otoczenia i wyjaśniając logicznie jak to się