Wpis z mikrobloga

Wchodząc na wykop dowiaduje się różnych najdziwniejszych teorii na temat kobiet, dziwnych opowieści, wniosków, poglądów. Ile jest w tym prawdy?

Postanowiłam że jako różowa wyjaśnię co nie co, czego jesteście ciekawi.

A więc, jeśli macie jakieś pytania do różowej to możecie zadawać, postaram się na nie odpowiedzieć :) (pod warunkiem że będą sensowne a nie będą trollingiem)

Stawiam na szczerość.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek #zwiazki #seks #tfwnogf #dziewczynybeztabu #kobiety #pytanie #wykop #przegryw
  • 101
@Eugeniusz_Zua:

Niech poczytają książki specjalistów i wypowiedzi różowych jako dokładkę, w ramach porównania i kontrastu do publikacji. By łatwiej weryfikować

Bo to co naukowiec tłumaczy dlaczego jest tak w nie inaczej a jak sama kobieta to postrzega to też różnica

Mogą być inne wnioski
Nie mówiąc że publicyści generalizują
@Thachi:
@Eugeniusz_Zua: lub jaka prawdę mówią

Bo perspektywa zależy od kąta patrzenia

Cos dla kobiety może być inne niż to samo dla mężczyzny

Patrząc na to jak on widzi świat uważa nagle że kobieta kłamie, jeśli mówi że widzi coś inaczej.
@Thachi:

Aha ale to jak postrzega facet jest nagle hiper ważne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo kobieta postrzega świat źle, patrząc na niego inaczej niż facet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No tak tak wiadomo, wina kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Eugeniusz_Zua:

Tylko czemu pewne kobiece zachowania tłumaczy się w idiotyczne sposoby?

Np jest twierdzenie "kobiety łatwo wybaczają zdradę" choć od cholery kobiet nie wybacza. Potem jest tłumaczenie że "hipergamia to" "hipergamia tamto"

A jak to wygląda z perspektywy kobiety?

"Nie wiem jak to się stało, ale się stało i wybaczyłam"?

Nie

Jest masa innych powodów ale grono naukowe stwierdzi "hipergamia kazała wybaczyć" i #!$%@?.

A czy to prawda?

Po to jest