Wpis z mikrobloga

- Bądź mno lvl 41
- Alimenty spłacone, to co żona zabrała przy rozwodzie nadrobione
- czaspomyslecosobie.exe
- zapisz się na kurs spadochronowy
- kup wymarzone BMW w cabrio
- Profit realizujesz się
- szczęśliwazaba.jpg
- wszyscy Ci mówią że masz kryzys wieku średniego
- każą Ci #!$%@?ć więcej i więcej bo to takie męskie
- masz to w dupie bo dość narobiłeś się na kogoś
- nicsmiesznegosamozycie.exe

#pasta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 46
każą Ci #!$%@?ć więcej i więcej bo to takie męskie


@Dobrohoczy: rozwiniesz? Jak masz #!$%@? wiecej, skoro juz stac Cie na rzeczy, ktore uznawaja za fanaberie i kryzys wieku sredniego? Czy po prostu masz #!$%@? dla samego #!$%@? i bron borze nic fajnego za to nie kupic?
@Dobrohoczy: Ale taguj #mgtow
A tak swoją drogą, to przypomniało mi się, jak kupiłem ostatnio samochód (za oszczędności, żeby nie było) i jeden kumpel stwierdził, że to bez sensu, bo w życiu najważniejsze jest mieć dzieci i bez tego nie będzie się szczęśliwym. No jakoś nie widzę, żeby on był szczęśliwy po tym, jak go żona wykopała z domu dla młodszego, a swoje dwie córki widzi może raz na miesiąc i
@Damiax jak alimenty były zasądzone na dziecko, które lat miało np. 15, a ma dziś 19, to alimenty nie znikają i dziecko "nie musi się prosić", po prostu zamiast na konto matki, wysyła na konto dziecka. Póki gówniak studiuje/uczy się, albo nie jest w stanie się utrzymać, mimo osiągnięcia pełnoletniości (z uwagi na jakąś poważną chorobę, niepełnosprawność) to alimenty nadal trzeba płacić. Co więcej, taki 18latek może zażądać nawet więcej, w końcu
@Damiax a mógł nawet płacić dziecku więcej, niż zasądzone w wyroku, jego wola, po prostu częściej alimenty trwają po 18roku życia, niż wygasają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dobrohoczy: wszyscy mówią o tym "kryzysie" wieku średniego i tak też sam wcześniej myślałem. Ale teraz to mi to po prostu wygląda na moment, w którym większość kredytów pospłacana, dzieci odchowane, dom/mieszkanie jest i nagle zostaje za dużo pieniędzy i można w końcu trochę poszaleć, odpocząć od życia i wtedy BAM! - przychodzi ktoś ktoś i mówi że kryzys wieku średniego.