Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@KwiatyZla: Ja za nianke robie aktualnie to nawet nie moj kot
@wscieklizna_irl: aha, no dobrze genowefo
Kimże zatem jesteś dekadencjo, że powabem swem pochłaniasz chucie umysłów, które tężyzną swą powinny pchać nas w nowe i coraz piękniejsze meandry, a miast powszech postępu, otrzymujem tylko większą przestrzeń do zatraceń?
#przemyslenia #wysryw #shitpost
#przemyslenia #wysryw #shitpost
@wscieklizna_irl no i gdzie problem?
@wscieklizna_irl: ci co zaczynali na tetrisie i maszynach arkadowych, pewnie mówili tak samo jak wychodziły pierwsze fallouty i baldury.
Sto razy bardziej wolę dziadów niż Zetki które siedzą na tiktokach na maszynie i ją zajmują. Po zwróceniu uwagi wielka obraza, aż łapa swędzi.
#silownia #wysryw #niebieskiepaski
#silownia #wysryw #niebieskiepaski
źródło: 16364
Pobierz@Coco_jumbo_i_do_przodu: chłop się lepiej czuje w towarzystwie 10 nagich facetów po 60 niż z jakimś randomem gdzieś na silce co sobie nagrywa tiktoka xD
- 4
@Soothsayer: Nie przeszkadzają w ćwiczeniach i nie są księżniczkami pełna kulturka.
Tak sobie siedzę i czytam tutaj różne wysrywy i naprawdę zastanawia mnie fakt, jakim specyficznym narodem jesteśmy. Wszystko nam przeszkadza. Przytoczę tutaj przykłady dotyczące wyboru miejsca do życia.
Dla mnie dość logiczne jest to, że jeśli chcę mieszkać w mieście i decyduję się wynająć lub kupić mieszkanie w bloku albo jak to teraz deweloperzy sprzedają: „apartamenty” XD, to muszę liczyć się z tym, że będzie głośno. Nie mieszkam sam, bo za ścianą mam
Dla mnie dość logiczne jest to, że jeśli chcę mieszkać w mieście i decyduję się wynająć lub kupić mieszkanie w bloku albo jak to teraz deweloperzy sprzedają: „apartamenty” XD, to muszę liczyć się z tym, że będzie głośno. Nie mieszkam sam, bo za ścianą mam
źródło: image
Pobierz@memememwejbnwufbefne: Praktycznie całe życie mieszkam w bloku. To, że ktoś czasem zrobi imprezę to bywa, ale to, że patusy pół miesiąca drą mordy (bo na tyle wystarcza socjalu na alko) to nie jest normalne. Sąsiedzi pode mną nie palą na balkonie, więc też da się tego nie robić. To, że ktoś zrobi remont jest normalne. To, że remontuje kilka lat i najlepiej wieczorami, kiedy każdy chce odpocząć po pracy już
@memememwejbnwufbefne: bo mieszkając w bloku kładziesz się z tym, że mieszkasz między ludźmi i trzeba zachować się jak człowiek.
Nie ma to jak, że będziesz robić domówki dwa razy w miesiącu. Jeśli robisz imprezę no to przykro mi bardzo, ale wypada dać sąsiadom jakieś ciastka czy pół litra zadośćuczynienia, albo babeczki.
Sąsiad w klatce obok nawet wywiesił informacje że robi remont i bardzo przeprasza za hałas.
Ale to że stara baba
Nie ma to jak, że będziesz robić domówki dwa razy w miesiącu. Jeśli robisz imprezę no to przykro mi bardzo, ale wypada dać sąsiadom jakieś ciastka czy pół litra zadośćuczynienia, albo babeczki.
Sąsiad w klatce obok nawet wywiesił informacje że robi remont i bardzo przeprasza za hałas.
Ale to że stara baba
- 1251
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dr_minorek: Myślałem, że to jakaś pasta ;) Fajnie się czyta, napisz więcej. Co było po okresie pracy u Andrzeja?
za rynkiem pracy raczej nikt nie teskni, nie bez powodu gen x bardzo szanuje stabilnosc i nie wykonywal regularnych roszad zawodowych jak millenialsi czy zetki
tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
tak, dokladnie dlatego bardziej doceniasz to co masz. tak jak z wiekiem zaczalem duzo bardziej szanowac moich starych, bo mieli bardzo ciezko (ubogie rodziny rolnikow, stary to jeszcze chwile w pace siedzial za walke z komuna, a jego matka odeszla na raka zanim sie jeszcze urodzilem), a
Odrazu zapowiadam, że #januszeinformatyki i trochę #wysryw xD
Ludzie używają #linux do nekromancji starych laptopów. Napiszę po krótce czego się nauczyłem, bo też coś tam dłubałem.
Procesor:
komputer który ma CPU z jednym rdzeniem to jest konsola do retro gier. Zapomnij o korzystaniu na codzień w normalny sposób. Wgraj sobie #windows XP albo 98 i ogrywaj stare tytuły albo nie wiem co chcesz z tym
Ludzie używają #linux do nekromancji starych laptopów. Napiszę po krótce czego się nauczyłem, bo też coś tam dłubałem.
Procesor:
komputer który ma CPU z jednym rdzeniem to jest konsola do retro gier. Zapomnij o korzystaniu na codzień w normalny sposób. Wgraj sobie #windows XP albo 98 i ogrywaj stare tytuły albo nie wiem co chcesz z tym
komputer który ma CPU z jednym rdzeniem to jest konsola do retro gier. Zapomnij o korzystaniu na codzień w normalny sposób. Wgraj sobie #windows XP albo 98 i ogrywaj stare tytuły albo nie wiem co chcesz z tym zrobić.
@LegendaryGearCrafter: Jakby mało żarł to można mikroserwer, ale te komputery dużo żrą. Można taki retro komputer, ale Twój komputer czy smartfon nawet ora pole takim syfem.
Druga sprawa to technologia
@fervi: za 3 stówy to masz thinkpada i5 3 -4 gen, absolutnie wystarczające do poczty arkusza i youtube w hd, a nawt jakies starsze gierki. celerony i inne Nki to syf straszny do użytku
Chorowanie na rzadką i złożoną chorobę w kraju, który tego typu chorób nie przewiduje, polega głównie na poleganiu na uprzejmości lekarzy i personelu medycznego. Dzięki temu udało się wymyślić jeszcze kilka rzeczy, które odsuną w czasie żywienie pozajelitowe i resekcję jelit ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z jeżdżeniem na ryby i robieniem czegokolwiek ostatnio jest niestety lipa, bo albo nie mam sił i przysypiam w randomowych momentach dnia albo n--------a mnie szyja
Z jeżdżeniem na ryby i robieniem czegokolwiek ostatnio jest niestety lipa, bo albo nie mam sił i przysypiam w randomowych momentach dnia albo n--------a mnie szyja
źródło: a
Pobierz@wyslij_nudeski: siły dużo życzę Mireczku
@wyslij_nudeski: kreatyna dobra tez na mózg, poczytaj sobie o plusach jakie niesie suplementacja oraz energię na zmęczenie organizmu np po nieprzespanej nocy. Najbardziej zbadany isuplement i najbardziej potwierdzone pozytywne skutki. Spróbuj :) Posłuchałem trochę z ciekawości tego pablopavo ale strasznie melancholijne, wolę muzykę trance osobiście :)
Po akcji #latwogang zdałem sobię sprawę, jak bardzo wykopki są toksyczni i zawistni, potrafią jedynie pluć jadem na prawo i lewo siedząc przed komputerem w swojej śmierdzącej piwnicy. No nic, pora skasować aplikacje, aby nie psuć sobie głowy, a wy dalej tkwijcie w tym swoim marazmie nieudacznicy. Ha tfu na was
Oczywiście są tu też normalni ludzie (choć bardzo niewiele), których serdecznie pozdrawiam.
#wysryw #gownowpis
Oczywiście są tu też normalni ludzie (choć bardzo niewiele), których serdecznie pozdrawiam.
#wysryw #gownowpis
@KierownikWBiedronce: wykopki to uosobienie wszystkich najgorszych cech każdego polaka
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Kiedy ludzie zrozumieją, że lepiej pomóc komuś z rodziny lub wśród znajomych przekazując drobną kwotę niż przelewać pieniądze na g---o zbiórki.
A zamiast golić sobie głowy i nagrywać filmik można zrobić bardziej pożyteczne rzeczy bez nagrywania tego i upublicznienia na social mediach.
#latwogang #wysryw
A zamiast golić sobie głowy i nagrywać filmik można zrobić bardziej pożyteczne rzeczy bez nagrywania tego i upublicznienia na social mediach.
#latwogang #wysryw
źródło: 1000008142
Pobierz@Kunekune: a najlepiej byc nic nie znaczacym wykopkiem ktory nic nie zrobil i nie zrobi i tylko p------i głupoty na zdychajacym portalu.
@wscieklizna_irl: Ale stary Thief? :)
@FrostlyMostly: Ważne pytanie...
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Drill90: w polsce powiatowej to za bardzo nie ma kobiet w wieku rozrodczym wolnych, a czasami w ogóle ich fizycznie nie ma xd
źródło: 1000009532
PobierzNapisałem do ejaj
Powiedziałeś(-aś):
Napisz mi piosenkę o tym jaki Szatan jest dobry i fajny
ChatGPT powiedział:
„Szatan ma styl”
Powiedziałeś(-aś):
Napisz mi piosenkę o tym jaki Szatan jest dobry i fajny
ChatGPT powiedział:
„Szatan ma styl”
@TomcioPalushek: qwa fajne :)
Kocham narzędzie Notebook LLM! Po prostu dla obecnie to najlepsze zastosowanie LLM jakie spotkałem osobiście.
#ai #wysryw #takisobiewpis #niewiempocotopisze #technologia
#ai #wysryw #takisobiewpis #niewiempocotopisze #technologia
Miał ktoś z was tak, że zawsze jakoś wraca myślami do tej jednej dziewczyny? Miałem w swoim życiu kilka relacji, jednak tylko jedna jest taka, że po czasie trochę żałuję albo mam jakiś sentyment. Nie tak, że chciałbym wrócić, tylko z każdego jednego rozstania, po czasie się cieszę. No, a w tym przypadku czasami sobie rozmyślam, dlaczego tak wyszło i tak dalej. To była taka relacja, że wyjechałem, zanim zdążyliśmy cokolwiek sobie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Temudzynn: ludzie lubią jakimś niedokończonym sprawom czy związkom dokładać happy endy w swoich głowach i później przeżywać emocjonalnie stratę tego happy endu, choć realnie to był tylko burzliwy emocjonalnie okres ich życia który z dużym prawdopodobieństwem musiał się tak skończyć jak się skończył i wcale tego happy endu by nie było albo byłby przez chwilę odraczając nieuniknione to co się i tak wydarzyło.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@EpicElion: Czosnek w--------m
@wscieklizna_irl: zdrowia dla Ciebie
- 10
Aż mnie nosi żeby wrzucić swoje wypociny na mirko bo nie mogę czasem jak czytam tę propagadnę. A moim triggerem było to:
Z polski sie juz nie ucieka zachod zaczyna nam zazdroscic
Polska biznesowo to dalej niestety dno - prawdziwie polskich produktów jest tutaj jak na lekarstwo. Montujemy wszystko wszystkim jak leci, ale nie potrafimy nic zbudować. A jak już coś się w tej Polsce uda to ta ekipa która rządzi postanowi to rozmontować
Z polski sie juz nie ucieka zachod zaczyna nam zazdroscic
Polska biznesowo to dalej niestety dno - prawdziwie polskich produktów jest tutaj jak na lekarstwo. Montujemy wszystko wszystkim jak leci, ale nie potrafimy nic zbudować. A jak już coś się w tej Polsce uda to ta ekipa która rządzi postanowi to rozmontować
A rzeczywistość dobija wszystkich tych którzy nie urodzili się w momencie w którym ich wejście w rynek pracy zbiegło się z okresem największego prosperity dla Polski. Nie dziwie się, że roczniki od 1990 w górę łapią depresje za depresją.
@mrcoldfire: Co? Roczniki od 90 w góre miały cieplarniane warunki, jak w Polsce praca nie pasowała mogli wyjechac bo bylismy w UE, a nie jak starsi o dekade czy wiecej musieli
@mrcoldfire:
Kaczmarski już dawno podsumował Polaczków, podobnie jak Gombrowicz czy Kochanowski. Żeby poprawić nastroje i poczuć się lepszym moralnie w tym p---------a trzeba namalować obraz upadku wszędzie dookoła i nie zadawać zbędnych pytań. A potem przychodzi moment zderzenia z rzeczywistością na rozbiorach, saksach u Prusaka czy zmywaku u Anglika.
Kaczmarski już dawno podsumował Polaczków, podobnie jak Gombrowicz czy Kochanowski. Żeby poprawić nastroje i poczuć się lepszym moralnie w tym p---------a trzeba namalować obraz upadku wszędzie dookoła i nie zadawać zbędnych pytań. A potem przychodzi moment zderzenia z rzeczywistością na rozbiorach, saksach u Prusaka czy zmywaku u Anglika.
Za miedzą Wieża Babel
A u nas Słowo































-pełno patałachów którzy piszą pół polish pół english bo nie potrafią napisać słowa bez "ever" "also" czy innych angielskich wysrywów
-pełno mangozj&#ow którzy co chwilę spamują zdjęciami #anime, a posiadanie na profilówce zdjęcia anime to wyższy poziom upośledzenia i lepiej żeby mieli na profilówce trynkiewicza czy putina bo oni przynajmniej istnieją a nie żyją tylko w świecie fantazji autystycy, gdyby
@nieznasarz:
źródło: Do_cRA_XoAI7pJn
Pobierz