Wpis z mikrobloga

UWAGA OSZUST - ACS FOTOTECHNIK znani także jako TIGER SERWIS oraz SERWISFOTOWIDEO (ten sam właściciel i różne nazwy)

w skrócie: serwis z bardzo wątpliwymi opiniami kupił sobie trochę pozytywnych komentarzy, bo inaczej by wyszło na jaw, że są po prostu słabi. Pozytywne opinie w googlach nie są prawdziwe a poniżej wklejam dowód.

Otóż jest sobie serwis foto taki jak ACS Fototechnik. Serwis ten ma bardzo dużo negatywnych komentarzy w różnych częściach internetu ( przykład pierwszy , drugi , trzeci ) ale na Mapach Google w dziwny sposób nagle pojawiło się kilkanaście pozytywów w krótkim odstępie czasu. Po tym jak przyjrzałem się osobom od których dostali 5 gwiazdek zauważyłem bardzo ciekawą rzecz, otóż - sprawdzając osoby które wystawiły pozytywne komentarze można zauważyć, że te opinie nie są prawdziwe a kupione.

Opinie wystawione przez:
Dorota Zagajewska
5 gwiazdek - ACS SERWIS
5 gwiazdek - Karczma Dzika Chata
5 gwiazdek - PPHU EmPRO Błażej Kardas

Kinga Kulupa
5 gwiazdek - ACS SERWIS
5 gwiazdek -Lombard 24H

Barbara Patkowska
5 gwiazdek - ACS SERWIS
5 gwiazdek - Karczma Dzika Chata

Jacek Zimnioch
5 gwiazdek - ACS SERWIS
5 gwiazdek - Karczma Dzika Chata
5 gwiazdek - PPHU EmPRO Błażej Kardas

Kornel Frączyk
5 gwiazdek - ACS SERWIS
5 gwiazdek -Lombard 24H
5 gwiazdek - PPHU EmPRO Błażej Kardas

i tak dalej. wszystkich osób linkować nie będę ale jak się przyjrzycie to właściwie każda opinia jest od osoby którą coś łączy z innymi osobami - a to oznacza, że wszystkie pozytywne opinie zostały kupione i wystawione przez konta na których ktoś zarabia przez wystawianie fałszywych opinii a wymienione wyżej przykładowe firmy były ich klientami.

Do tego serwis ten był już dawniej na mapach Google ale usunęli się z nich bo mieli ocenę około 2/5 i bardzo dużo negatywów. Teraz wrócili z kupionymi opiniami.

Dlaczego jestem tym tak zbulwersowany - otóż ten serwis to szczególny przypadek bo mamy tu do czynienia z oszustami którzy nabijają sobie kasę na cudzej niewiedzy i naiwności do tego, gdy napisałem o tym na facebooku to właściciel zaczął do mnie wypisywać ze swojego multikonta i grozić mi, że pozwie mnie do sądu, i, że mam skasować post zanim "sprawy zabrną za daleko". W internecie można spotkać bardzo dużo negatywnych opinii, a właściciel za każdym razem twierdzi, że to konkurencja przeciwko niemu spiskuje ale nigdy nie potrafi udowodnić. Ja za to mogę bez problemu udowodnić, mam wszystkie maile jakie wymieniałem, smsy oraz fakturę.

dorzucam trochę tagów i info żeby Google zaindeksowało ten post, część niżej można zignorować

  • 2