Wpis z mikrobloga

I dokonałem, z racji że jestem heteroseksualistą, to nie wydam nawet złotówki w sklepach dla homoseksualistów z logo IKEA. Prosty wybór. ¯_(ツ)_/¯


Przypominam wszystkim którzy zrezygnowali z zakupów w IKEI przez tęczową torbę, ze istnieje masa firm wspierających LGBT. Mam nadzieje ze będziecie konsekwentni w swoim działaniu i przestaniecie korzystać z produktów poniższych firm.

- Google (Youtube, telefony z systemem Android, wyszukiwarka Google)
- IMB
- Microsoft
- Coca-Cola
- Pepsi
- Snickers
- Absolut Vodka
- Skittles
- Visa
- Mastercard
- Red Bull
- T-Mobile
- Ford
- GE
- Audi
- BMW
- Fiat
- Toyota
- Renault
- Nissan
- HP
- Philips
- Apple
- Tesco
- Starbucks
- Play
- Lidl
- Amazon
- Twitter
- Facebook

#lgbt #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 29
linux? Chyba nie wiesz jaka tam inba się odegrała w zesżłym roku, aż Torvalds na urlop poszedł.


@Lipathor: Napisałem to dla żartu, z wymienionych przez op'a produktów tylko z tych dwóch korzystam, ale nie zamierzam rezygnować ze ze względu na moje przyzwyczajenia.
@murdoc: Ikea popiera LGBT, torba jest z okazji Pride Month oraz ogłoszenia współpracy z fundacja Human Rights Campaign (Kampania Praw Człowieka). Pieniądze ze sprzedaży maja zostać przekazane fundacji i zostaną przeznaczone na programy dla dzieci, młodzieży i ich rodzin.

CONSHOHOCKEN, P.A., May 21, 2019 - IKEA U.S. announces today a partnership with the Human Rights Campaign Foundation (HRCF) to celebrate Pride Month. The HRCF is the educational branch of the nation’s