Wpis z mikrobloga

I dokonałem, z racji że jestem heteroseksualistą, to nie wydam nawet złotówki w sklepach dla homoseksualistów z logo IKEA. Prosty wybór. ¯_(ツ)_/¯


Przypominam wszystkim którzy zrezygnowali z zakupów w IKEI przez tęczową torbę, ze istnieje masa firm wspierających LGBT. Mam nadzieje ze będziecie konsekwentni w swoim działaniu i przestaniecie korzystać z produktów poniższych firm.

- Google (Youtube, telefony z systemem Android, wyszukiwarka Google)
- IMB
- Microsoft
- Coca-Cola
- Pepsi
- Snickers
- Absolut Vodka
- Skittles
- Visa
- Mastercard
- Red Bull
- T-Mobile
- Ford
- GE
- Audi
- BMW
- Fiat
- Toyota
- Renault
- Nissan
- HP
- Philips
- Apple
- Tesco
- Starbucks
- Play
- Lidl
- Amazon
- Twitter
- Facebook

#lgbt #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 29
  • Odpowiedz
Najgorsza jest ta #!$%@? woda. Leci sobie taki promień świetlny, biały, prosty (po ang. hetero/straight) i nagle *JEB* - wpada na ten wybryk natury. Nawet się nie obejrzysz a on już #!$%@? we wszystkie strony tą kolorową propagandą, TFU!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@prawa_reka_sorosa co innego promować a tolerować. Jeżeli firma wprowadziłaby jeden wzór toreb - narzucony z gory, obojętnie czy ma promować homoseksualizm, religie czy politykow, ja bym takiej torby nie wziął.

Bo robiąc zakupy nie planuje agitować w żaden sposób, dlatego nie dziwię się oburzeniu niektórych. Nawet jeżeli jest to syndrom oblężonej twierdzy, to nie dziwię się że ktoś może czuć się oburzony.

Już widzę jak z okazji wyborów parlamentarnych, biedronka wprowadza torby
  • Odpowiedz