Wpis z mikrobloga

@Selgan: to że ty tak robisz to nie oznacza że każdy tak lubi. Ale szanuje mimo wszystko za podejście, bo o to w gierkach chodzi. Uważam że z takim podejściem to można fajnie normal drafty pograć, bo na rankedach w większości ludzie starają się wygrać i denerwują się jak ktoś ma lekko wywalone na wynik.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mt5114: wróciłam niedawno po prawie 4 latach przerwy, pogrywam sobie z 1 czy 2 mecze co kilka dni i powiem Ci jedno


Serio, to tylko gra. Raz wygrasz, raz przegrasz. Ale spoko, kiedyś też kiedyś się wkurzałam, jednak z czasem przechodzi. Serio nie ma sensu się wkurzac xd
@mt5114: stary, straciłem w tej grze tyle życia, że godzin nie zlicze - zaczynałem od silvera w sezonie 2, byłem w ciul długo D1+ w 5 czy tam 6, a teraz sporadycznie pykne meczyk z kumplem dla rozluźnienia, rankedow nie grałem już dobrych parę miesięcy, a tak żeby na poważnie się wspinać w tabeli to właśnie w 6 sezonie skończyłem i powiem Ci to, co z pewnością potwierdzi KAŻDY high-elo gracz:
@mt5114: sory za elaborat, po prostu jak to zobaczyłem, to przypomniało mi się o kumplu, który zawsze tak płakał na tzw "elohell" i że "on nie może wyjść z golda przez tych debili", gdy ja siedziałem obok niego i widziałem jak gra... I tak kurcze to chyba nie "ci debile" byli tym czynnikiem, przez który nie mógł wyjść z tej dywizji xd
@Bardan: nie ma czegoś takiego jak elohell. Przynajmniej dla mnie, od kiedy wyszedłem z brązu i wlazłem do golda. Odnoszę wrażenie że te mistyczne wbicie medium elo to kwestia czasu i nauki na błędach tylko i wyłącznie. Ciężko mi uwierzyć bo ktoś grał sporo w tą grę i dalej siedział w brązie, ciężko to sobie w ogóle wyobrazić.
@mt5114: oczywiście że coś takiego jak elohell nie istnieje, bo gdyby istniało, to nie byłoby setek, jeśli nie tysięcy serii na jutjubie w stylu "od zera do challengera w X dni". Sam wyniosłem sobie smurf konto z silvera do platyny w kilkanaście dni, właśnie wtedy, żeby udowodnić temu kumplowi, że to on jest małpą i nie umie grać, a nie jego team. Jak dużo grasz i WYCIĄGASZ WNIOSKI, to się nauczysz