Wpis z mikrobloga

@JcL: nie pamiętam z jakim cashbackiem miałem problem - chyba z epn. Przy mniejszych kwotach zwrot był bezproblemowy, jednak, gdy kupiłem telefon, to już to trwało dużo dłużej i musiałem się upominać o zwrot. Będzie to kilka hulajnóg elektrycznych w jednym zamówieniu.
@Matti92: dzięki, ale już mam konto. Chyba korzystałem ze wszystkich cashbacków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frexor: no wiesz jak jest różnie bywa ale aktualnie topcashback.com to najprawilniejszy cashback. Np planet plus wyraźnie mówi, że max jednego zwrotu to 50$ i prosi o rozbijanie zamówień na mniejsze
@Frexor: nie wiem z jakiej kategorii zamawiasz może sie nawet #planetplus opłacać wtedy masz zawsze szybki i latwy w komunikacji support, ew nie wiem czy korzystales z #yazing mają minimalnie wyzszy % niż TC, co prawda teraz od zarobku przy wyplacie biora 10% ale przy takiej kwocie i tak wychodzi lepiej o prawie 8$
@Frexor polecam epn , mniejszy cashback ale z ali masz po 10 min widoczna tranzakcje. Topcashback ok ale nalicza dopiero jak minie okres ochrony i nie ma reklamacji. Do tej pory zawsze ok , ale nigdy nie wiadomo
@theoforos1: czyli w zasadzie obojętne co wybiorę, bo wszędzie mogą pojawić się problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz sprawdziłem swoje konto w EPN i mam potwierdzony zwrot z banggood (zamówienie o wartości 40$ z 14 marca), a z gearbesta z 28 grudnia nadal jest on hold (zamówienie o wartości 300$).
@Frexor: a mi najlepiej działa... Goodie. Po 5 minutach rejestruje mi transakcje. Po potwierdzeniu dosterczenia paczki szybko mi ją akceptuje. Z givingassistant zawsze problem, planetplus raz rejestruje a raz nie. Niestety nie mam doświadczenia z innymi więc to tylko moja subiektywna opinia.