Wpis z mikrobloga

@Tylko_noc jprd! czaisz oglądam tego "nosacza" wyremontował silnik za potem go zaje*ał. m54b30 Takie fajne e60 co my go głowy przyszło by wpier*lić tam takie wynalazki jak mieszanie olejów i zrobienie smoły. Jednak mistrzostwo świata to było to co przed miał 2,5 benz wyngiel ,ze w piecu można palić. #mechanikasamochodowa #samochody tak btw to gościu ma w sobie coś takiego,że niesamowicie trzyma uwagę widza. wątpię by zwróciło mu się tyle siana to ze 3 tysie wpakował w ten remont + słupek
  • 10
@Tylko_noc: eeee to czegoś nie zrozumiałem chyba. Ja zrozumiałem tak:
borys dostał nowe wyremontowane serducho nosacz cieszył się bawił szalał i świrował nagle się okazuje ze żre olej pomimo całego remontu i wpakowanej gotówki to postanowił zobaczyć ile Borys wytrzyma. Generalnie gdyby nie wpier*lił tych wymieszanych olejów to jeździłoby to dalej zdecydowanie. Teraz będzie robił jakieś mega crazy projekt prawdopodobnie 2JZ
@Tylko_noc: a nowe to nie wyremontowane?? ogólnie jakoś mi tak przykro się zrobiło nie z powodu silnika a z powodu ilości pracy co wykonał. Silnik to przecież tylko kawałki metalu, jednak mi chodzi o cały fan całe te wku*ienie poświecenie, która tak po prostu rozpier*lił. Tak porównałem to do siebie po prostu
@Tylko_noc: ale kopyto fajnie trzymał ;-) no ciekawe co dalej z Borysem byndzie. Tak btw te koszty przeszczepu na v8 zamurowały mnie taniej i lepiej byłoby kupić po prostu drugie BMW.