Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki i Mirki spod #ubierajsiezwykopem ale nie tylko!

Szykujecie się na wesele jako gość, a nie przepadacie za garniturami? Mam dla Was dobrą wiadomość – macie obecnie o wiele więcej opcji, aniżeli wspomniany komplet odzieżowy, przez wielu najbardziej znienawidzony ze względu na sztywność i towarzyszącą niewygodę.

W najnowszym materiale na Dandycore prezentujemy osiem gotowych pomysłów na ubiór ślubnego gościa. Kolażom towarzyszy selekcja konkretnych produktów, byście, chcąc sprawić sobie któryś z zestawów, nie musieli w pocie czoła przebijać się przez ogromną ilość dostępnych na rynku opcji. Bo przecież oszczędzanie Wam czasu i pieniędzy to nasza codzienna robota i mam ogromną satysfakcję, że od ponad pięciu lat mogę realizować ją także za pośrednictwem portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze względu na jego poradnikowy charakter, materiał wrzuciłem do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/4971683/8-gotowych-pomyslow-na-stroj-weselnego-goscia-dla-faceta/

Tradycyjnie wzywam moich serdecznych, wiernych druhów i druhny, którzy w ważnych chwilach zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @lucyana1964 @Mr--A-Veed @WuDwaKa @Wiedzmin @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @Rain_ @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @daj_pan_spokoj @hidd3n13 @kAdi @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @MaxiimumR @Kapitalis @mahakaM @xandra @MrTofu @WLADCA_MALP

jak i pozostałe Mirabelki i Mirków dobrej woli do dzieła wykopania go na stronę główną. Sezon ślubny mamy w pełni, wiele osób szuka inspiracji w temacie ubioru weselnego gościa, więc wykopując go przyczyniacie się do szerzenia dobrych wzorców w tym temacie (òóˇ)

Dajcie znać jak widzi Wam się taka forma, zarówno wpisu jak i filmu.

Ściskam was gorąco, pozdrawiam w ten niedzielny wieczór i bardzo dziękuję za wszelkie wsparcie!
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #wesele #slub
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mirabelki i Mirki spod #ubierajsiezwykopem ale nie tylko!

Sz...
źródło: comment_I1NowlJ3iTo9L0lIyYm2J46xQz5gsvPz.jpg
  • 2