Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego dość. Jak sobie chcą chodzić do kościółka i pić wódkę za +500 to może podzielić ten kraj i zobaczymy która część się szybciej rozwinie ? Ja jestem za a wy ? Ktos kto mieszka na wschodzie moze sie przeprowadzić i myślę że zrobią to z przyjemnością aby odciąć się od tej ciemnoty. Zapraszamy. #wybory zresztą ta mapka z łazienkami w mieszkaniach dobrze pokazuje dokąd prowadzą wschodnie konserwatywne poglądy xD ludzie dalej srają na podwórkach i modlą się o deszcz. I tak się #!$%@? męczymy razem więc może zróbmy pokojowy podział #polityka
Pobierz Megasuper - Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ? Powoli mam tego doś...
źródło: comment_eb6xOHdaecX7KhGIG4fliJlo7p4Jdiwv.jpg
  • 60
Dlaczego ludzie ze wschodu niszczą zachodnią Polskę ?


@Megasuper: Dlaczego jestes Pan idiota i tez dajesz sie nabrac na te sztuczne podzialy? Nie bede sie rozpisywal - gdyby Tusk chcial, to do dzis bylby premierem, ktorego nikt nie mialby prawa ruszyc. Sek w tym, ze Tusk, tak samo jak i obecne Kaczynski z tylnego siedzenia, realizowal interesy, ktore nie byly do konca polskie, czy tez drugo, moze nawet trzeciorzedne z perspektywy
@Megasuper

@kab_anos to nie chodzi o drogi i kasę bo podziały są w takich sprawach jak Kościół, aborcja, legalizacja narkotyków , związki homo , invitro i wiele innych. Tego nikt nie zmieni żaden Tusk i tutaj się różnimy najwięcej.


Serio chcesz mi w mówić że większość ludzi w Polsce interesują tak mało ważne rzeczy do których rząd nawet za bardzo nie powinien się mieszać?
@Megasuper trochę to co powiedziales jest mało dokładne. Mieszkam w cudownym miejscu zwanym Białystok no i tu nieprzerwanie od kilku dobrych kadencji rządzi prezydent z ramienia PO. Nie żebym jakoś miał faworyzować ta partie ale pokazać chce fakty. Nie jestem wyborca PiSu i nie znam nikogo kto na nich głosuje no chyba że ludzie się z tym kryją. Nie mniej żyje mi się tu naprawdę dobrze i też czasami zastanawiam się skąd
Są tu głosy ze w imię poparcia partii podzielić kraj na 2 części. Te przeklęte #!$%@? wygrały ,podzieliły wykop, podzieliły naród. A Wy jeszcze klaskanie i tańczycie na zgliszczach HONK HONK Poland and The World.