Wpis z mikrobloga

hehehe wiecie co teraz zrobicie? gówno :D ja bardzo się cieszę że oszołomy pokroju #!$%@? ponownie odpadły, może dziad da sobie spokój i przestanie się ośmieszać. Jutro o tych wyborach nikt nie będzie pamiętał, ponarzekacie sobie, pokucujecie, elita i siła internetu xDDDDD zawsze mnie to #!$%@?. Banda dzieciaków która bawi się w politykę nie mając realnie żadnego wpływu.
I nie nie głosowałem w tych wyborach bo na debili z każdej strony nie zagłosuję, tym bardziej że skończyła mi się ważność dowodu :D
Bardzo mnie bawi ten ból dupy odnośnie konfederacji xD na co wy liczyliście? na to że ludzie zagłosują na pajaców którzy sobą nic nie reprezentują iks #!$%@? de z was xD
#wybory #4konserwy #neuropa #stonoga #kukle #zalesie
  • 8
@picasssss1: Dowód może być nieważny.

Poza tym w #!$%@? śmiesznie, dobrze że w tym chlewie zwanym polską mamy polityków którzy nie są oszołomami. Taka Pawłowicz na przykład jest wybitną specjalistką. Prawda? Bo po co inne partie, co tam że Korwin to 1 członek prawicy, ważne że poszedł "prikaz", że korwin to oszołom, więc #!$%@?ć poglądy jego i innych.
@picasssss1: Jakie na przykład?

Poza tym porażka prawicy była też spowodowana dziwnymi decyzjami, jak polityka antyszczepionkowa. Ale nie ma się co cieszyć, że kolejna partia jest pod progiem wyborczym, to tylko pokazuje że ludzie nie widzą innej alternatywy niż PO/PIS