Wpis z mikrobloga

Swego czasu spróbowałam jednej takiej i wysprzatalam caly dom bo nie chcialo mi się czekac w miejscu aż niebieski zejdzie z kibla zeby pojsc na spacer ¯_(ツ)_/¯
Także mnie pobudza. Za pierwszym razem głowa bolała i glodu nie czulam.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sinn: w moim przypadku pobudza to za duże słowo, powiedziałbym raczej że odkłada w czasie krytyczny moment kiedy już nic mi się nie chce, jakiegoś specjalnego powera nigdy nie odczuwałem
Tak, bardzo fajnie zawsze z rana jak się napije szczególnie jak mocnijszej do do 16 chęć do pracy a bez yerby tak średnio. Jak byś zaczynał to mogę polecić od siebie na start cbse guarana, Amandę despalade, i z słabszych fajnych na luźne weekendowe picie do gren matę guarana
@Sinn: Pobudza ale zupełnie inaczej niż kawa. Yerba mate nie daje mi takiego nagłego kopa. Raczej delikatnie "popycha do przodu" ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym, może to swoisty efekt placebo, ale po wypiciu dwóch-trzech zalań mam wrażenie, że jestem nieco bardziej pozytywnie nastawiony do tego, co muszę zrobić.
@Sinn: takie kopa po yerbie nigdy nie miałem, ale fajnie mnie odmula. Też jestem uzależniony od kawy i nie raz gdy cały dzień ją piję to i tak oczy się same zamykają. A yerbka tak pomalutku odmula, że nie chcę mi się spać, gdy nie mam na to ochoty.