Wpis z mikrobloga

#czarnobyl
Serio nikt nie czytał wcześniej o Czarnobylu, że tak się zachwycacie tym serialem? xD Nie ogladaliscie wcześniej dokumentu z National Geographic ( jest na YT) który pokazuje godzina po godzinie co tam się stało? Serio aż takie zdziwienie i zachwyt? Serial spoko, no ale #!$%@? ani to odkrywcze, ani zaskakujące nie rozumiem czemu tego wielkiego poruszenia
  • 107
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nerana112: dlatego wolę dokumenty od takich seriali, bo wiem, że obrazy tam ukazane są prawdziwe a nie charakteryzacja, cgi czy jakąś über gra aktorska (czyli sztuczne/udawane) No a jak kogoś kręci dorabianie jakichś wątków miłosnych do katastrofy to niech ogląda sobie. Z tego samego powodu jest bardzo mało filmów nie - dokumentalnych, które lubię i oglądam.
@nerana112: no to zapodaj jakiś serial, który wg Ciebie jest najlepszy, wypierdziela z butów. A może seriale to coś dla plebsu i tylko xionszki?XD bejt frithinkera ale chciałem odpisać.
@nerana112: Jestem z rocznika Czarnobyla i zawszy ten temat był znany i obecny w moim życiu. I szczerze wali mnie to co było tam się działo minuta po minucie, bo nie interesują mnie zagadnienia techniczne. Serial ma pokazywać emocje i zachowania ludzi, a robi to doskonale. Katastrofa jest tłem.