Wpis z mikrobloga

Lidl ty #!$%@? ;_;
od 2-3 miechów pieczarki w Lidlu kolo mojego osiedla są niejadalne (Warszawa). Szare w środku, śmierdzą i są zaparowane - tu jest chyba przyczyna - źle przechowywanie po dostawie. na 99% są trzymane na ramię na dworze, problem się zaczął jak zaczęło być ciepło. Jak najlepiej to zgłosić, żeby sklep się poprawił? w lidlu jest pare pierdół po które chodzę i nie ma ich w biedronce (swoją drogą w mojej okolicy Biedronki to bardzo dobrze utrzymane sklepy - wbrew opinii marketingowców wykopowych xD). ps. w biedrze pieczarki 9/10, lepsze kupuje w rodzinnej miejscowości w hurtowni, ale to już poboczna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
naciąłem się z 5-6 razy - od tamtej pory nie kupiłem tam już jadalnych pieczarek. mam paragon na ostatnia paczkę tylko.
iść do sklepu (raz zwróciłem uwagę kierowniczce to mnie zlała), inba na fb, czy @ do bok? chcę mieć dobrego lidla blisko xD
#lidl #biedronka
#oszukujo #zakupy #uokik #warszawa
grucha88 - Lidl ty #!$%@? ;;
od 2-3 miechów pieczarki w Lidlu kolo mojego osiedla są...

źródło: comment_kP14eDa2N6lv4lGnGNkkTcEkRFmW5F9L.jpg

Pobierz
  • 5
@epic_25: są praktycznie takie same, jadlem nawet prosto od producenta i są po prostu swiezsze.Zresztą. napisałem że lepsze są w hurtowni + dużo zależy od przechowywania grzybów. jak mam czas, to kupuje w warzywniaku, ale w Warszawie to raczej pomysł nie dla każdego, ceny w małych sklepach to jakieś xD fanta 2 litry 8,60, to taki przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)