Wpis z mikrobloga

@mickpl zmiana wyglądu byla fajna. Brakowało tylko dopieszczenia szczegółów i dodania infinity scroll, poza tym wygladowo na plus.

Zawsze w takich sytuacjach jest problem, bo masz grono osób, które są przyzwyczajone i będą pieprzyć. Zresztą żyjemy w kraju gdzie jakakolwiek zmiana zawsze traktowana jest „e po co”.

Największy minus to aplikacja na #ios, @m__b zrobił nowy wykop, a potem stara aplikację połączył z nową i wygląda to jak Frankenstein XD serio
  • Odpowiedz
@mickpl: To wszystko wina tych idiotów, którzy domagali się Wykopu 2.0 i "naprawienia tagów" pomimo, iż nikt już nie pamiętał czemu rzekomo tagi nie działają.
  • Odpowiedz
@mickpl: najgorsze jest chyba to, że nadal muli.

Kiedyś działało od razu przy kliknięciu. Jak sprawdzałem czy internet działa, to otwierałem Wykop, bo tak szybko się ładował. A teraz jak chce się zmienić z gorących 2h na 6h to kilka sekund trzeba czekać.

I wszystko się z tym wiąże. Przykładowo głupia paginacja. Musisz klikać wiele razy. Jeszcze by się może człowiek przyzwyczaił, ale nie, bo przecież wolno działa.

I tak ze
  • Odpowiedz
I najlepsze, że nadal nie da się zaznaczać i kopiować fragmentów tekstu, a feed po zminimalizowaniu apki i po powrocie do niej samoczynnie przewija się z powrotem na początek xD


@ArchDelux: serio ktoś używa aplikacji? Próbowałem kilka razy i się nie da.

Siedzę na stronie mobilnej z tymi dodatkami (przez Kiwi instalowane). Gdyby nie to, to w ogóle bym zrezygnował.
  • Odpowiedz
I minął rok, a dalej są takie idiotyczne bugi jak nieoznaczające się jako przeczytane powiadomienia. Kpina.
  • Odpowiedz