Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Migfirefox: a dobra, ślepy jestem, jest logo. Ale właśnie z flipoutem mi się skojarzyła, wtedy to był szał razem z Xperią 10 pro jeśli dobrze pamiętam, kumpel miał Xperię a jego siostra Flipouta ;) i te andki 1.6. No i fizyczna klawiatura. Reanimuj, na sprawdzenie możesz spiąć inną baterię bo one wszystkie pewnie już na 3.7V. Ale jak po prostu leżała to pewnie działa :)
@Migfirefox aż mi przypomniales ten syf #!$%@? drgawek dostałem...
najgorszy tel jaki miałem
zamulenie androida na poziomie gorszym niż obecne telefony, response Time jak żółw na kamieniu, bateria na 15 minut rozmowy. no #!$%@? dramat!!! kupiłem nową za 700 zl cieszyłem się jak dziecko i fakt wygląd to otwieranie to majstersztyk! uwielbialem za to ja, ale działanie to porażka jakich nigdy nie miałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilhelm_wspaniauy: zależy kto co wymaga, miałem kiedyś Nokię E52 (symbian), na niej emulator plików WAD i grałem w dooma ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cała trudność w tym, że musiałem ten telefon trzymać bokiem, a przyciski tylko z jednej strony. Dało radę, kilka mapek na średnim poziomie przeszedłem, a na takim fonie jak we wpisie to pewnie i całą kampanię bym zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡