Wpis z mikrobloga

Stowarzyszenie Rowerowy Poznań przygotowało raport opisujący błędy we wdrażaniu Poznańskiego Roweru Miejskiego w tym roku. Najwięcej miejsca poświęcono wpadkom systemu rowerów bezstacyjnych (4G): niedziałające bicykle, przetrzymywanie rowerów na prywatnych posesjach, niejasne rozróżnienie na rowery 3G i 4G... Jest tego sporo. Operator (Nextbike, a w zasadzie NB Poznań) oberwał także za źle działającą aplikację, zbyt długi czas rozpatrywania reklamacji czy - zdaniem stowarzyszenia - bezzasadne wymaganie numeru PESEL przy rejestracji w systemie.
Streszczenie raportu oraz pełną wersję znajdziecie tutaj: http://rowerowypoznan.pl/raport-bledy-we-wdrozeniu-i-problemy-w-funkcjonowaniu-rowerow-4-generacji-poznanski-rower-miejski-2019/
#poznan #rowerowypoznan #nextbike #rower
CzasNaPoznan - Stowarzyszenie Rowerowy Poznań przygotowało raport opisujący błędy we ...

źródło: comment_zlfLmHji63amjGoBcApfKxqjCl9BAc0I.jpg

Pobierz
  • 1
@CzasNaPoznan: Nie wiem jak jest teraz, ale jak wprowadzili obowiązek podania nr PESEL to apka pozwalała wprowadzić nieprawdziwy Ja mam podany jakiś od czapy i działa.

Jeśli ktoś chce waszych danych, a wy się na to nie zgadzacie to podawajcie błędne. Oczywiście musicie przewidzieć konsekwencje tego i wziąć za to w przyszłości odpowiedzialność.