Wpis z mikrobloga

Upadlanie się z Rafatusem jest obrzydliwe i nie zasługuje nawet na splunięcie, ale wypisywanie do rodziców dorosłej już kobiety (gdyby nie miała 18 lat to co innego) to gruba przesada, jesteście #!$%@?. I nie bronię jej, zwyczajnie szkoda mi jej rodziców. Nie odpowiadają za czyny swojej córki, a bycie nawet najlepszym rodzicem czasami nie uchroni dziecka przed jakąś demoralizacją.
#rafatus #patostreamy
  • 7
@halfmaniac: Ja tam pluje na tych co piszą do jej starych tylko z jednego względu... są to starsi ludzie, może chorowici (#!$%@? wi), może ze skłonnościami depresyjnymi lub innymi problemami w życiu, a gówniarze im spamuja takim gownem gdzie się da. Kiedyś skończy się to tak, ze ktoś się przez tych zjebow wyhuśta i wtedy się skończy zabawa dla smieszkow. #!$%@? w ta babkę, bo sama się upublicznia + jest dorosła
@halfmaniac: Niestety jest to nierealne, ale mam nadzieje ze ich kiedyś coś za to dopadnie, nawet najgorsze plagi w dupsku. Dla mnie to są ściery gorsze od tej szmuli co analczykowi ciągła. Nawkrecali sobie jakichś #!$%@? #!$%@? do bani i zachowują się jak #!$%@? komando, tak jak pisałem, kiedyś wsadza kogoś na sznurek i bekną co poniektórzy, jak i kilku smieszkow pare lat wstecz.