Wpis z mikrobloga

@tepskiteps:drogi kolego, jak juz udostępniasz moje zdjęcie na wykooie, to chociaż pokaż całą rozmowę, ze mną i pytanie o stosunki oralne. I Twoje próby nie wiem jak to nawet nazwać, #!$%@? się do zwyklych lasek, tak jak tłumaczyłam Ci parę razy na co Ty oczywiście mnie tylko wyzywales, mam jedno konto na GG i zakładanie fałszywych pod administracje nic Ci nie da, co więcej straszenie mnie oraz obrazanie tak naprawdę za
Pa3mep - @tepskiteps:drogi kolego, jak juz udostępniasz moje zdjęcie na wykooie, to c...

źródło: comment_j23S1so5MDDNxYg49LDl3FN6mncnnEix.jpg

Pobierz
Ile razy jeszcze mam powtarzać, że mam JEDNO KONTO, widząc jakie treści wysyłasz na GG to się nie dziwię, że ktoś postanowił Cie potrollowac, wyobraź sobie, że nie jestem jedynym użytkownikiem gadu gadu
@Pa3mep: mógłbym łatwo udowodnić logicznie że to kłamstwo ale wystarczyło udostępnienie scrina przez zielonkę wiadomości którą wyslałem na apce której nikt w 2k19 nie bierze już na poważnie, dosypując do tego bajki o zastraszaniu i szykanach ,które ograniczyły się do słowa "dzban" na temat twojej peseudointeligencji, a potem beka z twojego podszywania sie pod policjanta i przeszukiwanie wykopu, że podszywanie sie owej karyny bedzie na wykopie może w hitach dnia co