Wpis z mikrobloga

UWAGA #rozdajo - VOUCHER -20 zł do www.burgerynoca.pl w #warszawa - losowanie z plusujących ten wpis już w środę (05.06.2019) UWAGA: komentarz zwiększa Twoje szanse na wygraną!- losowanie DLA WSZYSTKICH z wyjątkiem kont zielonych.
#burger #pyszne #pizzaportal #kodyrabatowe

A przy okazji #cebula taka promocja na #hive - po dodaniu Warszawskiej Karty Miejskiej lub UrbanCard ze zdjęciem i zrobieniu sobie selfie dostajemy CO MIESIĄC 20 minut do końca 2019 roku.
WKM lub UrbanCard dodajemy w zakładce KONTO w "BONUS" (tam gdzie kody promocyjne) - koniecznie zaktualizujcie sobie aplikację!

Dodatkowo z kodem Mglmdw9t - 32 minut na start dla NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW!

Spróbujcie również użyć poprzednich kodów (czasem niektóre wchodzą, czasem nie - co jakiś czas warto spróbować):


Jeśli chcecie na bieżąco dostawać kody rabatowe jakiekolwiek wpadną mi tylko w łapki to zapraszam do tagu #lapidarnekody - tak będę tagować moje wpisy z różnymi #promocje

#hulajnoga #hulajnogaelektryczna #wroclaw #warszawa
Pobierz
źródło: comment_Ba8Gj7bCz9fCrrp37T7sUHNYB3Y6SMf5.jpg
  • 32
@NeonowyDemon: No to masz szansę bo nie przewiduję tu dużo plusów a akurat mi wpadł kod na 20 zł z którym nie mam co zrobić dlatego pomyślalem, że ja rozdam kod a mi spadnie trochę atencji i może akurat ktoś doda mój kod do HIVE i będę mógł sobie pojeździć hulajnogą.
Powodzonka!
@Invisible22: nie wiem w sumie jaka to różnica xD W sensie nie spotkałem się jeszcze nigdzie z takim czymś, żeby ktoś miał problem o to czy to ref czy nie. Zresztą, otwarcie piszę o tym co nawet widzisz w komentarzu powyżej.
Nie rozumiem po co pisać o tym bo to kod jak każdy inny tym bardziej, że piszę że tylko dla nowych xD

#!$%@? się tylko po to żeby się #!$%@?ć
@Invisible22: No to każdy tak może zrobić, nic nie stoi na przeszkodzie... tak mi się wydaje :) Zresztą, nie sądzę że tyle osób się zarejestruje, po prostu nie miałem co zrobić z kodem więc zrobiłem #rozdajo a przy okazji dałem kod to może akurat ktoś zobaczy gdzieś i się zarejestruje :)