Wpis z mikrobloga

@zagu nigdy nie zrozumiem tych ograniczeń prędkości w pojazdach elektrycznych. To nawet sensu nie ma. Jeszcze hulajnogą to faktycznie - małe kółka itd. ale rower z silnikiem elektrycznym - tu już się robi smutno. We Wrocławiu pobudowali ścieżek, a są dużo mniej intensywnie używane niż chodniki czy jezdnia (bo rowerzystów jest dużo mniej niż samochodów i pieszych) - jest na nich dużo miejsca i im więcej ludzi przesiądzie się z samochodu na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Nirin: byłem w Atlancie w stanie Georgia i myślę, że to co tam się dzieje pokazuje dokąd będzie to zmierzalo. Mam wrażenie, że tych hulajnog jest tam więcej niż mieszkańców w mieście.

Jest to jeden z najlepszych środków transportu do miasta, mój główny jeśli chodzi o dojazdy do pracy w bezdeszczowej pogodzie (tak, mam samochód). Bez stania w korkach, bez pocenia się, bez szukania miejsc parkingowych, bardzo mobilny, mogę bez problemu
byłem w Atlancie w stanie Georgia i myślę, że to co tam się dzieje pokazuje dokąd będzie to zmierzalo. Mam wrażenie, że tych hulajnog jest tam więcej niż mieszkańców w mieście.


@brck89: serio?! szok, ciekawe jakie tam są przepisy
@Taktojaaa: ja jestem znanym jasnowidzem, ostatnio na przykład przewidziałem, że Raptors pokonają Bucks w finale wschodu NBA gdzie prawie wszyscy typowali inaczej, więc weź to pod uwagę xD
Zresztą co ja się będę klócił, zobaczycie gdzie w Polsce za 2 lata będą te hulajnogi. Powiem wam gdzie - nigdzie xD róbcie screeny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@zagu jest na nich dużo miejsca i im więcej ludzi przesiądzie się z samochodu na pojazd elektryczny, tym lepiej.

A tu zamiast zachęcać, to kłody pod nogi.

@Pantokrator: na hulajnogi przesiada się mało kierowców, znacznie chętniej piesi, rowerzyści czy korzystający z komunikacji miejskiej.
A co do ograniczeń, to trochę słabo jakby ktoś mógł jeździć 50 po chodniku. Jak pojawią się takie pojazdy, to powinny być bardziej na zasadach jak skuter.
znacznie chętniej piesi, rowerzyści czy korzystający z komunikacji miejskiej.


Co opierasz wyłącznie na swoich domysłach.

@HetmanPolnyKoronny: ja nie mówię, że ktokolwiek powinien jeździć 50km/h na chodniku. Za coś takiego powinny być absolutnie kosmiczne kary, na czele z konfiskatą pojazdu.
Po prostu ograniczanie maksymalnej prędkości pojazdu elektrycznego do tak drastycznie niskich wartości są bez sensu i tyle.