Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie - wszyscy główni bohaterowie uniwersum są siebie warci. Nie ważne czy Struś, Mex, Rodo czy Knur, wszystkich można do jednego wora wrzucić. Oczywiście szanuje Jareczka za dużą przemianę i riposty, bo na letni okres bardzo mocno rozruszał uniwersum, co jest dla nas zbawieniem od psznych gniotów nielota. Mimo to nadal nie ma co uważać Mexyka za kogoś normalnego bo wszyscy wiemy kim był i jest, a do tego teraz chce sojusz zakładać z dziąślakiem, mimo iż jechał po nim jak po MOPRze. Nie ma co się łudzić - w tym serialu nie ma dobrego charakteru - są tylko czarne. I to jest w sumie piękno Sz17. Dziękuję za tą wypowiedź.
#kononowicz #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
@adik75:
1) Jesteś taki tępy czy tylko takiego udajesz by nie odpowiedzieć na banalne pytanie?
Jeżeli tylko takiego udajesz to dobrze wiesz, że nie chodzi tu o żadne rozważania o życiu pozagrobowym tylko o minimum wyobraźni by zastanowić się czy na pewno wszystkie postaci są sobie równe.
Jednak nie odpowiesz na to pytanie zgrywając "zażenowanego i obrażonego", a tak naprawdę po prostu nie przechodzi Ci przez klawiaturę oczywista odpowiedź, która obalałaby
  • Odpowiedz
@Nilfgaardczyk: Nie potrafisz kulturalnie prowadzić dyskusji? Brakuje Ci argumentów? A Ty kim byś chciał być gdybyś miał wcielić się w któregoś z wymienionych? Ja uprzedzę Twoje pytanie- ja nie chciałbym się wcielić w żadnego z nich. Dosłownie żadnego.
Obszczyniano nie jest zbyt rozgarnięty, bo jak mu kasę zajumali z konta to poszedł do prezydenta i go prosił o pomoc. I na filmiku mówił, że może knurowi uda się coś wskurać. Trzeba
  • Odpowiedz
1) Ja tu jestem niekulturalny?
adik75 od 2 wpisów mi wrzuca i jakoś nie widzę byś jemu zwracał uwagę...

2) Tylko, że ja nie pytałem w kogo byś CHCIAŁ się wcielić, a kogo byś wybrał gdybyś MUSiAŁ (ja gdybym musiał wybrać to nawet sekundy bym się nie zastanawiał, bo jest to oczywiste)- kolejny raz kłania się czytanie ze zrozumieniem

3) Stawiam zasranego Jareczka z mieszkańcami szkolnej, bo o tym jest ten wątek!!!
  • Odpowiedz
@tomasz-kotecki:
4) Pod względem argumentów to faktycznie mnie rozbrajacie... śmiechem.
Bo rzucacie teksty typu "teraz udaje kogoś innego", "każdy traktuje go jak debila" itp. chociaż nie macie na to żadnych dowodów. Jak już wcześniej wspomniałem jedyne co możecie mu zarzucić z ostatniego okresu to hipokryzja, brak ambicji i próbujecie to zrównywać z zachowaniami mieszkańców szkolnej.
  • Odpowiedz
jaka to jest osobowość z tymi łańcuchami na szyji i pierścionkami na paluchach.


PS
Nieładnie oceniać ludzi po ich stylu ubioru... Ludźmi noszącymi kolczyki, dredy lub glany też gardzisz?
  • Odpowiedz