Wpis z mikrobloga

@WysokiKomisarz to teraz pytanie, ile osób by zobaczyło ten wpis jakby został zignorowany, a ile jak rozkręciliście tu gównoburze że aż w gorących skończyło? XDDD
#!$%@? rok 2019 ludzie dalej nie ogarniają, że inni właśnie trollują dla atencji i bólu dupy xD
  • Odpowiedz
@Darson666: dobrze wiesz, że to tak działa. W idealnym świecie byśmy odpuścili, ale właśnie że spodziewałem się, może nie gorących, ale fontanny gnoju. Można udawać że to deszcz, albo mówić że gnojówka. Ja wolę mówić. Młodzi, osoby o nie ustabilizowanych poglądach to czytają, trzeba coś robić. Taka sprawa.
  • Odpowiedz
@WysokiKomisarz czytają bo dajecie się trollować.
Nie doceniasz młodych ludzi, ja akurat z dzieciakami i młodzieżą pracuję i daje sobie rękę uciąć że ten jpg by ich oburzył nie mniej niż Ciebie lub mnie
  • Odpowiedz
@Darson666: czytają i o to mi chodzi... Obie strony, jedni dla beki, inni z oburzeniem... ale czytają to co napisane. Mogą się opowiedzieć po którejś stronie. Może to wpłynąć na ich zdanie na dany temat. Możesz otworzyć parasol, zamknąć oczy i tak czujesz zapach gnoju. To wodą trzeba spłukać.
  • Odpowiedz