Wpis z mikrobloga

  • 100
@laaalaaa I właśnie dlatego nienawidzę tych młodych debili, którzy kupią aparat za kilka stówek i myślą że są w stanie zrobić wszystko za 1/4 ceny która bierze profesjonalista. A potem przychodzi klient i na kolanach błaga, żebym coś z tego wyciągnął no bo przecież to zdjęcia z wesela, chrzcin syna, podróży poślubnej, etc etc. (°°

Reputacja dla fotografii zepsuta po wieki.
  • Odpowiedz
@laaalaaa: No nie wiem. Jak ktoś fotografią się zajmuje to jakiś tam zmysł estetyczny jednak widocznie ma. Skoro pisze książki to widocznie ma choć odrobinę inwencji twórczej i opanowany warsztat. Do vlogów wiedzę i umiejętności w jakiejś dziedzinie również należy posiadać. Nawet jesli są to jakieś guwnlovlogi o kosmetykach. Jak ma się pasję to z wiekiem sie człowiek wyrabia i może kosić niezłe pieniądze na tym "nic nieumieniu"
  • Odpowiedz
@laaalaaa: #!$%@?, kiedy ostatnio vloga oglądałaś, w 2007? Już dawno minęły czasy kiedy vlog to był monolog jednym ciągiem kręcony telefonem w jakości 144p w sypialni. Teraz trzeba umieć montować, ustawić oświetlenie, nagłośnienie, kupić odpowiedni sprzęt, być na bieżąco z memami i trendami... w #!$%@? roboty
  • Odpowiedz
@cierpkiezale: No widzisz, a ja się nawet nie wysilałem bo już mi pokazałeś że i tak gówno z tego zrozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Etyka zawodowa, godność, odpowiedzialność - widzę że to pojęcia Ci obce przyjacielu. To tak jakbyś kupił sobie wyposażenie sali chirurgicznej, stwierdził że to nie może być takie trudne, założył biznes i zaczął na przykład - wycinać klientom wyrostki. No bo przecież kurła, jakieś
  • Odpowiedz
a ja się nawet nie wysilałem bo już mi pokazałeś że i tak gówno z tego zrozumiesz


@Danicen: nie ma to jak być dnem aż tak bardzo, że nie umieć niczego wyjaśnić, wytłumaczyć rzeczowo i logiczne, ale za to umieć upokarzać obcego człowieka w necie próbując mu przyłatać łatę tego co nic nie rozumie :D Siła argumentów i moc intelektu :D :D :D
  • Odpowiedz