Wpis z mikrobloga

@Drakii: Jest całkiem nieźle, zwlaszcza, że najbliżej mi do libetarian (poza karą smierci, jestem fanem:p ). Mam wrazenie, że te testy mają pewien problem z rozróżnieniem "prywatnych/osobistych" preferencji od wizji państwa i poglądów politycznych.
@Riczard: właśnie w bogatszych krajach dzięki temu podszyciu socjalizmem tak może być. Spadek poparcia dla ultraliberałów poza najmłodszą grupą wyborców wyraźnie wskazuje, że ludzie którzy kończą studia i idą do jednej, drugiej pracy zaczynają trzeźwieć z tej propagandy widząc realia życia w tym systemie. W socjalizmie mieszkanie bez kredytu to standard. Ale byt kształtuje świadomość, nic dziwnego że jako drobnomieszczanin bronisz kapitalizmu - nie jesteś bazą społeczną, do której jego oponenci
@Revmir: Teoretycznie mógłbym być, bo klasowo (jak wy to lubicie podkreslac) mam pochodzenie chlopsko robotnicze z domieszką tylko tzw. inteligencji. A jednak jestem przebrzydlym wolnorynkowcem ( ʖ̯) . Polecam każdemu;)
@Riczard: @Drakii: bardzo ładne wyniki, u mnie tylko 84,4% kapitalizmu, bo dzisiaj byłem w nastroju na silną regulację państwową.
Jakieś straszne rzeczy trzeba zaznaczać, by zejść do poziomu 70% wolnego rynku lub niżej, a na wykopie wielu się jeszcze tym chwali :/

Ale musiałem to na jakiejś lewej stronie robić, bo mam inne tłumaczenia kategorii etc.
Pobierz Pantokrator - @Riczard: @Drakii: bardzo ładne wyniki, u mnie tylko 84,4% kapitalizmu,...
źródło: comment_IFiHK0BnDZ8FkTmLKqvsm2HHAGLtUnvy.jpg