Wpis z mikrobloga

  • 4
Możecie sobie tu pisać co chcecie, ale praktycznie od premiery używam Galaxy Note 8 i w porownaniu do mojego poprzedniego iPhonea 5S wypada jak gówno...
Jak ktoś wyżej napisał, zdarza sie, ze przytnie się podczas próby połączenia. Z każdą aktualizacją jest gorzej xD Czasami jak sie szybko cyknie fotke i wejdzie do galerii, to jej tam nie ma :D Ostatnio musialem resetowac ustawienia sieci, bo na wifi zamulał. Note 8 wifi fix
  • Odpowiedz
@d0c7: nie bez powodu androidowcy co 2 lata musza kupowac nowego smartfona ( ͡° ͜ʖ ͡°) moj iphone SE juz przezyl chyba 3 generacje androidow kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psposki: Ale jaka różnice robi konsumentowi twój argument ze jeden system jest używany przez tyle a drugi przez tyle modeli smartfonów liczy się fakt ze możesz liczyć na aktualizacje do najnowszego systemu po 6 latach a nie tak jak w przypadku androdia nie dostać czasem nawet po niecałych 2 latach...
  • Odpowiedz
@impet: ehhhh a ja głupi przesiadłem się z iP5 na MiA1 x) Zaczynałem na nim od Android 7, a teraz mam 9. Co prawda brakuje kilku rzeczy z iOS ale po jakimś czasie przywykłem. W międzyczasie korzystałem z iPhone 7, fakt działa sprawnie i się nie zacina, ale w moich rękach telefony często ulegają uszkodzeniu i wolę kupić raz do roku średniaka za 800zł niż bać się, że coś się stanie
  • Odpowiedz
  • 0
@impet ja tak mam na służbowym iPhonie, wyświetla się że ktoś dzwoni i #!$%@? zwiecha. Maile odświeżają się jak dwadziescia razy odświeżę pocztę, ogólnie temat rzeka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dolOfWK6KN: AOSP nie jest używane na Pixelach. Soft pixeli buduje się na podstawie AOSP (jak każdą inną nakładkę na telefon, MIUI czy One UI), ale pixele mają swoją nakładkę jak każdy inny producent telefonów. Nakładka google na pixele nazywa się Pixel Experience i wyróżnia te telefony znacząco od AOSP.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dolOfWK6KN: Dalej. To że Nexus 4 obsługuje androida Q to jest polprawda, bo dobrze wiesz że nie obsługuje, to że wersja jest nowa jest bez znaczenia, HAL tego systemu oraz Kernel są bardzo stare.
  • Odpowiedz
Iphona nigdy sobie nie kupię, dlatego mam problem. Mam Galaxy 9 plus i jestem bardzo średnio zadowolony. Z telefonu nie korzystam jakoś nagminnie, nie mam na nim żadnej gry, może z 10 aplikacji, FB, Messenger, insta, z trzy apki do wyszukiwania lotow i noclegów. Regularnie korzystam z Internetu (duzo), czasem Google maps. Robię dużo zdjęć i filmików. Po niecalym roku cała pamięć wewnętrzna zapelniona, mimo, że poza w.w. nic tam nie ma.
  • Odpowiedz
  • 1
@siedge bo to iPhone 6 chyba plus czy coś, i już jest po gwarancji, zresztą Apple daje z tego co pamiętam rok czasu.
A dlaczego tak jest to nie wiem, nie ma żadnych aplikacji zainstalowanych, służy tylko do dzwonienia, SMS i poczty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BaRi: Jeśli nie jest na gwarancji lub rękojmi to pewnie trzeba go zaktualizować, zaktualizować wszystkie aplikacje i powinno być ok, jeśli nadal nie będzie ok to bym zaktualizował, zrobił reset, i setup od nowa bez przywracania backupu. Jeśli to nadal nie pomoże to podejrzewam że bateria jest nieoryginalna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateoaka: Dlaczego nie kupisz iPhone? iPhone to idealny telefon dla ludzi którzy nie chcą się niczym przejmować, plus twoje użytkowanie wskazuje na to że twój iPhone był by na długie lata
  • Odpowiedz
@mateoaka: Nie przejmuj się jak zapytasz czemu zamula to powiedza żeby wywalic insta fb i messengera bo to ciężkie apki ( ͡° ͜ʖ ͡°) najlepiej to wszystko #!$%@? wtedy będzie dobrze chodził, przez miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz