Wpis z mikrobloga

Dlaczego próbujecie ludziom wmówić, że w tym co Gargamel mówił o idiotycznych sztuczkach guru pua i tym, że jakaś dziewczyna z którą był to wykolejona ćpunka, która go oszukała są jakieś wspólne elementy i wpływa to na jakość contentu? Dalej nauczyciele podrywu to parszywce wykorzystujące przegrywów i ssące z ich portfeli pijawy, i dalej zdarzają się wykolejone kobiety i mężczyźni którzy oszukują i ranią, to, że się spotka na swojej drodze taki element nie znaczy, że trzeba nagle zmienić światopogląd na lękowy (jak redpile i mgtow) i mścić się na sobie nie dając szansy na normalną relację. Powtarzacie jakieś gówna po jakimś rurkarzu bezmyślnie.
#gargamel
  • 44
@dioxyna: PUA działa i o to właśnie chodzi osobom używającym tej techniki. Im nie chodzi o budowanie relacji, tylko możliwość wyruchania większości kobiet, które im się podobają. Może jest to przedmiotowym traktowaniem, ale bardzo skutecznym, co utwierdza ich w słuszności swego działania. Do tego dochodzi element poczucia władzy i potęgi - "Kiedyś żadna mnie nie chciała, a teraz mogę mieć każą"
@dioxyna: Osoby, które potrzebują akceptacji i relacji raczej nie pójdą w PUA. PUA bardziej jest skierowana do osób, które chcą zaspokoić swoją potrzebę udowodnienia wyższości nad kobietami i rozładować frustrację seksualną.

przegryw na polu relacji gdy nie można być sobą


Mając zainteresowania powszechnie uważane za nudne oraz nienormicki, niedynamiczny charakter, rzadko można sobie pozwolić na bycie sobą, jeśli chce się budować jakiekolwiek relacje.
@dioxyna:

polepszenie relacji z kobietami


Teoretycznie mają rację, bo z całkowitego braku relacji przechodzą do uprawiania seksu z kobietami, sieć jakaś relacja musiała powstać.

zawsze można być sobą, tylko trzeba szukać podobnych sobie


Bardzo ciężkie zadanie, wiem z własnego doświadczenia. Nadal nie mogę znaleźć ludzi podobnych sobie, ale przestaję nosić maskę, której używanie wywołało u mnie olbrzymie poczucie samotności, napady furii i agresji, nienawiść do sobie, autoagresję, bezsenność i cotygodniowe płakanie
@AnarchoKapitolizm: myślisz, że guru pua mają na myśli, że zyskasz kolezanki do ruchania, a nie polepszenie relacji w głębszym sensie? Może powinni się precyzyjnie reklamować, bo obiecywanie poprawy relacji z płcią przeciwną raczej każdy będzie odbierał w romantycznych aspektach.