Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MrMarcin93: nikt nie idzie tam z postulatami traktowania kogokolwiek poważnie. Ludzie tam idą, żeby pokazać, że istnieją i żeby w końcu otrzymali równe prawa takie jak dostęp do dokumentacji medycznej partnera, prawo do odwiedziń w szpitalu, prawo odbierania poczty i innych codziennych uprawnień, których nie posiadają
  • Odpowiedz
@alonzo85: Bo mogą, a poza tym Homoseksualizm nie jest powszechny i zauważalny, wiec żeby ponownie nie stał się ludziom obcy trzeba go pokazywać.

Ludzie z natury nie lubia inności, bronią się przed nią. To jest pewien atawizm, a to jest idealny sposób by temu przeciwdziałać
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Wydaje mi się, że pewne to są granice aberracji na króre większość społeczeństwa się z tym nie zgadza lub ma słuszne obawy.
W Norwegii też są tego przeciwnicy -link z samotażem napisu PRIDE nad centrum miasta przez bliżej nieznane osoby w Norwegii. Bo tylko w Polsce jest nietolerancja...

https://www.tk.no/nyheter/pride/kristiansund/pride-markering-pa-bjonnahaugen-saboteringen-av-pride-festen-virket-mot-sin-hensikt/s/5-51-638458

PS. Ja dzisiaj zrobiłem paradę w szlafroku i kapciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz