Wpis z mikrobloga

@Gorejacy_krzak_agrestu: trzeba wydawać punkty administracyjne dyplomatyczne militarne żeby był większy dev i w tedy jest większy zarobek z prowincji , w według mnie to słabo jest opłacalne no chyba ze chcesz wbic szybko epoke lepiej zostawic punkty adm na corowanie technologie i idea
@D3v0 No właśnie tylko tego nie kumam - gdzie wydawać? Jak wchodzę w ekran prowincji, to nie widzę tam przycisku typu "zwiększ base tax o 1, zużywając 100 punktów czegoś tam".

Wiadomo, że jak w sloty budynków wcisne marketplace, temple, uniwerek, plantację, itd. to dev się zwiększy, ale nie powyżej pewnego limitu. Tymczasem niektórzy sugerują, że można np. w USA zrobić prowincję z devem ponad 15, itd. Chyba że czegoś nie rozumiem...
@D3v0 U mnie to nie działa, tzn. te 3 rzeczy są wskaźnikami, nie da się ich kliknąć. Chyba że ich klikalnosc zależy od czegoś, np. liczby punktów jakichś.

A z celem boostowania to mnie całkiem zmyliłes. Myślałem, że wyższy dev prowincji to więcej slotów na budynki i wyższe wyniki-podatki, manpower, itd. Nie jest tak? To co dokładnie daje boostowanie? (Jak nie działa, to chociaż poczytam, co tracę ( ͡º ͜ʖ