Wpis z mikrobloga

Od rana na Paradzie było mnóstwo prawicowych dziennikarzy czekających na to, aż nagrają coś szokującego. Nic dziwnego, że się udało. Teraz z jednej bardzo głupiej wypowiedzi będą robić obraz około 80 tysięcznego tłumu, który był dziś na Paradzie Równości. -> https://www.wykop.pl/link/4992359

#paradarownosci #lgbt #homoseksualizm #neuropa #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #warszawa #polska
artpop - Od rana na Paradzie było mnóstwo prawicowych dziennikarzy czekających na to,...

źródło: comment_pmFKjbnAu5vaOHyXLWU4XLuB1WDgYGJG.jpg

Pobierz
  • 19
@artpop: ja #!$%@?, ten urojony symetryzm zachowań według konserw powala.

Prawaki mają czwartą aferę z rzędu, dostają masowo bany za skrypty, boty, multikonta, stalkowanie lewaków.
Wykopek:

Eee pamiętacie jak 6 lat temu neuropa miała ukrytego mikrobloga, gdzie wklejali linki znalezisk do zakopania? Hehehe #!$%@? lewactwo


Albo
Kościół i prawicowe media od kilku lat szczują, plują, szkalują, budują bezpodstawną wrogość wobec lgbt na podstawie swoich urojeń.
Niektórzy ludzie idący w marszach organizowanych
@artpop: nie oglądałem tvp, ale jak puszczali tą wypowiedź jako miarodajną co do ludzi na marszu to faktycznie naganne. Na pocieszenie chociaż tyle że pisowcy mają kosę też z narodowcami to w listopadzie zrobią to samo z marszem niepodległości.
@artpop: Ci ludzie mają inne zdanie, inne chcice itp. W porządku. Ale dlaczego chcą, aby każdy o tym wiedział? Dlaczego nie zostaną sobie w domach i robią co chcą?
Bez urazy. Nie mogę tego pojąć.
@artpop: Myślę, że całkowitym zaoraniem tej słynnej wypowiedzi o umierającym elektoracie PiS powinien być fakt, że jej źródło to TVP. Należy też zwrócić uwagę jak #!$%@?ńsko materiał video został pocięty, by telewizja miała materiał pod twardo postawioną tezę.