Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Planuję założyć aparat lingwalny Incognito, na podstawie tego, co udało mi się przeczytać w Internecie. Wybieram się wkrótce na darmową konsultację u jednego z ortodontów, ale nie chcę się tam jeszcze deklarować, bo może Mirki i Mirabelki mogliby polecić dobry, sprawdzony gabinet w Krakowie? Mieliście styczność z tego rodzaju aparatami i polecacie czy też odradzacie i lepiej zdecydować się na coś innego?

Wiem, że leczenie będzie drogie, ale chciałbym, żeby całkowity koszt był bliższy 10 tysięcy złotych, znając życie to 15., a nie aż 20.

Mam dużą wadę zgryzu - kły są ponad resztą zębów, reszta zębów też stłoczona mocno, jeden wielki burdel i każdego dentystę na początku bierze zawsze obrzydzenie ...

#ortodoncja #dentysta #krakow #kiciochpyta #wychodzimyzprzegrywu

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania Lingwalne zawsze będą dużo droższe od normalnych aparatów, więc przemyśl to, czy na pewno opłaca Ci się wydawać więcej pieniędzy, tylko dlatego żeby przez 2 lata nie było widać aparatu. Od siebie polecam Agnieszkę Golarz-Nosek, ale tam tanio nie jest.
@AnonimoweMirkoWyznania: w Veronadent u dr. Justyna Łyszczarz masz opcję aparatu lingwalnego, ale kosztuje to 15k, trzeba od razu połowę wpłacić i poczekać miesiąc, a potem wizyty po 200 zł. Jeśli masz trudny przypadek, to nie wiem ile może to zająć, ale na pewno nie 1.5 roku, powiedzmy 3 - przy wizytach co 5 tygodni to 32 wizyty po 200 zł, więc dodatkowe 6.4k. Wizyta konsultacyjna to 100 zł, diagnostyczna 220 zł,
@Catttana: ja tez myslalem o aparacie ale jakos po prostu jest to brzydkie. Jeszcze z racji swojej roboty gdzie pracuje z metalem to coraz bardziej mnie to odrzuca jak pomysle zeby to nosic na zębach i ze kazdy to zobaczy. Wiem, że może żałosne tlumaczenie ale jakos ciągle się zastanawiam i po prostu te zwykle aparaty mnie obrzydzaja