Wpis z mikrobloga

Kogo obchodzą jakieś tam urodziny Deppa, skoro dziś 85. urodziny obchodzi KACZOR DONALD. Pechowy kaczor zadebiutował 9 czerwca 1934 roku w animacji "Mądra kurka", by przez kolejne lata i dekady podbić nie tylko ekrany kin i telewizorów, ale też karty komiksów. W ciągu lat powstały setki tysięcy komiksów z najpopularniejszym kaczorem świata.
O paru najlepszych historyjkach z Donaldem napisałem na swoim blogu, może jakieś z nich sami kojarzycie - http://www.komiksydisneya.pl/2019/06/top-10-najlepsze-komiksy-z-donaldem.html
#kaczordonald #kaczordonaldzawszesmieszne #kultura #ciekawostki #komiks #nostalgia
radziokoch - Kogo obchodzą jakieś tam urodziny Deppa, skoro dziś 85. urodziny obchodz...

źródło: comment_mO8xFp4EdITF7aKtGCmdziC6LYbSDLCj.jpg

Pobierz
  • 8
@radziokoch: o specjalista widzę. Pamiętasz może komiks w którym wybory na kogoś w stylu „człowieka roku” w Kaczogrodzie i wygrał go Donald jako „reprezentant szarego ludu co codziennie wstaje do pracy”? Lub coś w tym stylu, utkwiło mi w głowie i chętnie bym go zobaczył.
@wuemem: Niestety nie kojarzę. Tyle komiksów czytałem, że czasem ciężko znaleźć daną historię. Ostatnio zauważyłem, że już mi się też zaczynają mieszać komiksy.
Ale jakbyś podał gdzie go czytałeś (Donald/Gigant) i kiedy (+/- oczywiście) to może by się udało.