Wpis z mikrobloga

@kamyczeq: muszą być #!$%@? nieporadni i biedni. Serio, nawet zakładając, że pół roku wcześniej zaczęliby się przygotowywać to co miesiąc odkładając 200-300 zł już na spokojnie się kupi podstawowe wyposażenie dla dziecka.
Jak oni później chcą żyć z tym dzieckiem, jak same pieluchy to około 200zł miesięcznie, a dochodzą ubrania, czasem mleko( jeśli tak jest to kolejne 300zł miesięcznie), leki, kosmetyki i zabawki dla dziecka?
Współczuje dziecku, od rodziców nic mądrego
@jagged ale wiesz, że jak chcesz to możesz stworzyć zrzutke na.. No nie wiem, #!$%@? z roksy i jeśli ludzie będą wpłacać to nikomu nic do tego? Dlaczego ludziom w tych pustych łbach się #!$%@?ło, że zbierać można tylko na "szczytne cele"? 100x wolę wpłacić komuś kto wykorzysta kasę na swoje potrzeby i powie o rym wprost niż jakiś chorych ludzi.
@kamyczeq ja #!$%@?, a ja głupi #!$%@?łem w pracy przez parę miesięcy, żeby odłożyć na wkład własny na mieszkanie i remont. A mogłem zrobić zrzutkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@?, za późno. Ale nowy samochód to by się w sumie przydał. A ja jestem świadomym kierowcą i wiem, że 13 letnie auto to już na złomie dawno powinno być i potrzebuje nowe aby nie siać niepotrzebnego niebezpieczeństwa na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WarmWeather: to by było coś ()
Ps. Jakby ktoś chciał mi coś wpłacić na operację nosa to chętnie podam numer konta, polecam- pokaże wynik tejże operacji!!!!