Wpis z mikrobloga

  • 148
@Hans_Olo ta, ale jak nie zareagują, to znajdą się tacy co będą próbować za to bojkotować. Za to gra ma takiego hajpa, że jeśli wiadomość o donejcie nie wyjdzie za i tak ogrom już napalonych na grę, to cdpr niekoniecznie zobaczy jakiekolwiek zyski z takiej pr zagrywki, ale stracić już pewnie by mogła. Z tego co widzę na Redditcie też są osoby, które podzielają moje zdanie, że słabo ze strony kolesia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
@Niewierny_Mops: już bez przesady, stać ich. Takie firmy mają budżety na marketing i 3500 dolarów to dla nich nic. Podejrzewam, że i gość dostanie kolekcjonerke i dzieciaki też dostaną to o co prosi.
  • Odpowiedz
@Niewierny_Mops: dodam jeszcze, że cdp jeśli miałoby cokolwiek zrobić, to powinni to robić w Polsce. Wtedy wyjdzie, że nie są świniami, ale też nie dają się terroryzować. Często słyszy się jak np. Apple funduje szkołę czy szpital w USA, ale nie słyszałem żeby ufundowali coś w Polsce, więc dlaczego cdp miałoby fundować cokolwiek im?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Niewierny_Mops: Często słyszy się jak np. Apple funduje szkołę czy szpital w USA, ale nie słyszałem żeby ufundowali coś w Polsce, więc dlaczego cdp miałoby fundować cokolwiek im?
@Hans_Olo: Ale oni tego nie robią z dobroci serca, tylko chodzi o podatki, a jako że podatki płacą w USA to tam fundują
  • Odpowiedz