Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Wszelkie potrawy z wieprzowiną. To podmięso robione z czegokolwiek co taka świnia #!$%@? i smakuje jak gówno. I nie #!$%@? mi o przyprawach, bo jak własny kał posypiesz przyprawami to też będzie smakował lepiej niż bez.
@Mega_Smieszek: Ogólnie cała polska kuchnia to obślizgłe, tłuste gówno dla niewolników z nadmiarem cholesterolu. Nie mogę się doczekać aż stąd wylecę i gotować mi będzie arabska żona, smaczne arabskie potrawy, bogate w białko, zdrowe tłuszcze i węglowodany.
@Mega_Smieszek: Krewetki. Nie wiem co ludzie w tym widzą, że zrobiły się takie popularne. Próbowałam mnóstwo razy zarówno sama zrobić, u znajomych, ale też w dobrych restauracjach, gdzie inni tym się zachwycali. Wszędzie słyszę o pysznych krewetkach. Dla mnie to nie ma smaku, a do tego konsystencja jest obrzydliwa chrząstkowata, bleh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mega_Smieszek: #!$%@? sushi! Jakie to jest obrzydliwe w smaku i konsystencji. A jakimś cudem jest postrzegane jako delikatesy dla elity i wrzucane hurtem na fb, hurr paczcie, jemy szuszi, ale dobre, kosztowało tylko 398zł za 200g, ale się #!$%@? całom rodzinom, hehe a wy biedaki co, znowu schabowe, durr... (°°