Wpis z mikrobloga

@maniok: tak, będzie coś na kształt refurbu. Wszystkie nowe Ryzeny z grafiką będą niemal tym samym co obecna generacja z większymi zegarami i chyab mocniejszą VEGą (czyli np. nie zaoferują PCIe 4.0).
Ceny to 99$ za 3200G i 149$ za 3400G, zatem odpowiednio nisko, żeby stare 2x00G nieco potaniały, ale ja bym nie czekał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mechaniczny_pomidor: @cysiekw: teraz jestem na phenomie 965 i nv1030gt więc chcę coś nowego sobie złożyć, więc pomyślałem o czymś ze zintegrowanym układem bo i tak nie gram w nowości a jeżeli już coś to i tak na low detalach. Przez to że CPU czegoś tam nie obsługuje to nawet Apexa nie mogłem zainstalować żeby zobaczyć jak klatkuje. Skoro mówicie że ceny raczej będą wysoko to może jednak wezme tego 2400g
@maniok: Osobiście bym brał. 3200g/3400g to seria zen+ nie zen 2 więc skok wydajności jest znany 1500x vs 2500x. Vega pozostaje ta sama. Więc jeżeli chodzi o wydajność to będzie bardziej ewolucja +10%.

Pamiętaj tylko o dobrych pamięciach i b350 które warto brać głównie z powodu oc grafiki dla której @1500 nie jest problemem.
@maniok: ale teraz używane GPUsy są tak tanie, że często nie warto pchać się w integry. Weźmiesz jakiś RX470/570 za 3 albo 1060 za 4 stówki, do tego choćby R3 1200 i płytę B350 za 5 stówek i masz znacznie mocniejszy zestaw.
allegro to nie sklep. Tam nie masz stałych ofert w stałych cenach.


@majk3l: no to moze jestem za malo cierpliwy. Kiedys bawilem sie w te licytacje ale w ostatnich sekundach wskakiwaly boty i cena zawsze byla z dupy. Takze teraz szukam tylko kup teraz ...