Wpis z mikrobloga

Witaj Mirek,
Dziękujemy za kontakt z działem wsparcia Wargaming.net.
Masz rację, zupełnie się z Tobą zgadzam.
Gdybyśmy na podstawie tego, że ktoś jest posiadaczem więcej niż jednego urządzenia blokowali ludziom konta to rzeczywiście byłby to nonsens.

```Historia tego konta jest na tyle bogata, że można by na jej podstawie napisać książkę. ```

W związku z tym, że wiele osób posiadało dokładnie takie same dowody na to, że to ich konto, nie jesteśmy
@Saganeiro: kupiłeś konto? zmieniałeś email? dużo wpłaciłeś im kasy? mój kumpel miał podobnie, po wysłaniu listu od prawnika z żądaniem zwrotu pieniędzy za premki i złoto + koszty prawnika, przywrócili mu konto.
Konto mam od dawien dawna, emaila zmieniałem wiele razy (nawet dziś bo do gier zawsze robie osobne konta do których potem zapominam haseł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), telefon też zmieniałem ze 2 razy - skoro w WOT jest aktualnie możliwość zmiany email i telefonu to niby czemu miałbym z tej opcji nie skorzystać?

Ekhm a może to dobrze bo ostatnio ta gra wpieniała mnie na maxa (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saganeiro: nie ma opcji żebyś za darmo dostał bana. Od dawien dawna, ale wtedy kupiłeś je albo dostałeś? Może ktoś chciał przywrócić sobie konto.
@Saganeiro: Wygląda na to, że nie tylko Ty grałeś na tym koncie. Jak przeszukasz info w regulaminie to jest tam notka, że 1 osoba może posiadać tylko 1 konto.
Jak ktoś ma więcej kont to WG nie jest w stanie wlepić bana, bo przecież nie udowodnią, że na tym koncie gra jedna osoba, a nie np jej brat.
Ale sprawdzenie czy na jednym koncie gra więcej osób jest banalnie proste. Wystarczy