Wpis z mikrobloga

Mike Pondsmith w wywiadzie z E3, o Cyberpunk 2077, nowej grze CD Projekt RED:

"Gra narobiła mi mnóstwo smrodu i gówna… Przez to, że zaczęli mi zagraniczni wydawcy używać grafiki z gry na okładkach podręczników. No i ludzie odrzucali podręcznik, mówiąc, że to nie jest nowe, że to jest game-related. W sensie książka napisana do gry, czego – w sci-fi zwłaszcza – mamy mnóstwo. Musiałem toczyć tęgą wojnę, żeby udowadniać, kto był pierwszy. Znam parę osób, które w tę grę grało, ale niewiele takich osób znam, bo obracam się raczej wśród ludzi inteligentnych"

#cyberpunk2077 #gry #ps4 #xbone #pcmasterrace
tegotypu - Mike Pondsmith w wywiadzie z E3, o Cyberpunk 2077, nowej grze CD Projekt R...

źródło: comment_047hY6sPYeX6uUbyiWw0tFZYaUegfyIE.jpg

Pobierz
  • 22
dla niekumatych, przerobiona wypowiedź Sapkowskiego


@granadiller: plusnąłem bo się domyśliłem, że bliżej Sapkowskiemu do szkockich korzeni niż Pondsmith'owi.
Ogólnie Wieśki mi nie leżą i nie chodzi o wykonanie (mam 1 i 2, a pewnie za jakiś czas nabędę 3) ale o klimat, który mnie nie kręci. Zupełnie subiektywna ocena. Książkę też przeczytałem i ze wstydem przyznaję się, że ekranizację również miałem okazję zobaczyć. Szczerze powiedziawszy Wiedźmina odbieram bardziej jako bardzo luźne
@padobar: przaśny humor osadzony w nieco innych klimatach fantasy. Mix magii z rzeczywistością. No i cykl z wiedźminem rozpoczął swoją epopeję dekadę po starcie Świata Dysku. Ale jest to subiektywna ocena.
@tegotypu: przecież już "ten j#any zdrajca rasy współpracuje z tym rasistowskim i transfobicznym zespołem polskich ścierw. Potem się dziwić, że far right wypełza na ulicę walczyć o faszystowską wolność słowa, a czarne matki obawiają się o życie dzieci za każdym razem, gdy idą obrabować sklep". Niestety, ten pan już ma problemy z lewackimi debilami. Swoją drogą śmieszne, że serwis Eurogamer w Polsce chwali polskie studio, a w anglojęzycznej wersji pyta retorycznie